UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tutaj nadal będzie stacja paliw

 
Elbląg, Tutaj nadal będzie stacja paliw
(fot. Anna Dembińska)

Przy ul. Królewieckiej, obok szpitala wojewódzkiego, pojawi się nowa stacja paliw. Inwestor wystąpił już do miasta o pozwolenie na budowę i czeka na decyzję. Teren po dotychczas działającej stacji został na razie ogrodzony.

- Postępowanie administracyjne w sprawie pozwolenia na budowę stacji paliw, które złożył inwestor, jest w trakcie. Zakres pozwolenia obejmuje stację paliw, zbiorniki paliwowe, zbiornik LPG, pylon reklamowy, układ drogowy i miejsca postojowe. To pierwszy etap inwestycji – informuje Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga.
       Inwestor, zgodnie z przepisami, zwrócił się także z wnioskiem o wydanie oceny oddziaływania stacji paliw na środowisko. - Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Olsztynie po analizie dokumentacji przedłożonej przez prezydenta Elbląga wyraził opinię o braku konieczności przeprowadzenia oceny oddziaływania planowanego przedsięwzięcia na środowisko – poinformowała nas Agata Moździerz z Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Olsztynie.
       A to oznacza, że inwestor będzie miał zielone światło w sprawie budowę stacji, jeśli oczywiście uzyska pozwolenie na jej budowę z ratusza. Na razie nie wiadomo jednak, pod jaką marką miałaby działać stacja, ani kiedy będzie ponownie uruchomiona.
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama