UWAGA!

Upoluj promocję

2009-10-06
14:28
Elbląg, Upoluj promocję

Czy potrzebowałeś kiedyś znaleźć ciekawe promocje? Czy straciłeś mnóstwo cennego czasu na bieganie od jednego sklepu do drugiego, porównując ceny produktu? A może znalazłeś jakiś interesujący produkt w rewelacyjnej cenie i chciałbyś się podzielić tą wiedzą z innymi? Nowy elbląski portal internetowy został stworzony z myślą o Tobie.

W dobie pośpiechu nie możemy sobie pozwolić na zbyt częste i długie wyprawy po sklepach w poszukiwaniu ciekawych promocji, bądź też konkretnych produktów w jak najniższej cenie. Z myślą o tych z Was, którzy chcecie to wszystko znaleźć na jednej stronie, nie ruszając się z domu, założyliśmy www.elsklepy.pl.
       Chcemy stworzyć obszerną bazę danych obejmującą informacje dotyczące aktualnych wyprzedaży i promocji, bazę adresową, w której będziecie mogli odnaleźć adres konkretnego sklepu, pubu, czy pizzerii, a także będziecie mogli dodawać do nich opinie oraz oceniać w skali punktowej od -5 do 5. Dlatego też zachęcamy wszystkich do uzupełniania wraz z nami bazy powyższymi informacjami.
       Co miesiąc, poprzez przyznawane punkty poszczególnym produktom oraz sklepom, będziemy wyłaniać „Produkt Miesiąca”, a także tworzyć ranking produktów oraz sklepów. Dodatkowo, każdy zamieszczając artykuły o produktach, zwiększa swoje szanse na wygranie ciekawych nagród w comiesięcznych konkursach.
      
      
------------------ Artykuł sponsorowany -------------------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama