UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jako organizator wydarzenia nie będę odpowiadał na żaden hejt. Tacy jesteście jak piszecie. Idea wydarzenia jest jedna, kupujemy bezpośrednio od lokalnych rzemieślników, rolników czy rękodzielników. Przyjdź zobacz, a dopiero krytykuj. Nikomu z marudzących nie chce się ruszyć d... ale narzekać i owszem. Nawet nie jest mi za was wstyd i te wasze marudzenie zamierzam wykorzystać aby ekotarg był dobrym miejscem na mapie Elbląga.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    0
    Ireneusz Otto Zander(2021-05-27)
  • @Ireneusz Otto Zander - Czerwony Elblag, coz wymagac. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Zbyszek1(2021-05-28)
  • @Ireneusz Otto Zander - mnie się inicjatywa podoba, ale mam małe zaufanie do rolników "na gębę"jeśli ich nie znam i osobiście nie widziałam jak uprawiają, pytanie, jak Pan jest w stanie zagwarantować klientom, że produkty są eko, skoro mali producenci nie będą pewnie posiadać certyfikatów? żeby nie było, nie krytykuję, inicjatywa jest super i dziękuję za nią, ale z doświadczenia wiem, że różnie jest z rolnikami, czasami eko nazywają coś, bo im się tak wydaje i wynika to z niewiedzy, a czasami niestety świadomie kłamią, więc pytanie o weryfikowanie produkcji
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    beata1982917(2021-05-29)
Reklama