UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • ludzie ogarnijcie się !! ta sowiecka "rzeźba "to syf odpad poprzemysłowy umówmy się :D i jej miejsce jest w hucie, a w tym miejscu powinna być odbudowana resursa mieszczańska a w niej mieszkania i jakieś lokale usługowe i tyle, wielkie mecyje
  • @007 - Drogi 007 te twoim zdaniem "sowieckie rzeźby"były i nadal są w świecie sztuki uważane za dzieła ponadepokowe. Elbląskie Biennale do dziś jest w tym świecie traktowane jako wydarzenie znaczące i w wielu zagranicznych opracowaniach dotyczących sztuki światowej zajmują poczytne miejsce. Tak się składa, że mieszkańcy w Niemczech czy w Szwecji więcej wiedzą o tym wydarzeniu oraz o naszej Galerii El niż Polacy i o dziwo elblążanie. To jest wstyd i takie opinie są naprawdę nie na miejscu. Obrażają one rzeszę artystów, nie tylko z kraju, zaangażowanych w ten artystyczny projekt. Poniżanie tego na tak niskim poziomie jest wyjątkowo uwłaczające.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    2
    Brońmy nasze dziedzictwo.(2020-06-23)
  • @Brońmy nasze dziedzictwo. - Tu pan ma racje to jest sztuka przez duze S. Lecz wyobrazcie sobie taka sytuację. Własciciel załóżmy prywatny sprzedaje działkę i ma na niej np. wielką rzeżbe. W ogłoszeniu sprzedaży - przeniesienie na koszt kupującego tam gdzie ja zechce. I ja chce zeby mi to przeniesli za elbląg. Jak uszkodzisz mają rzeżbe zapłacisz pieniążki. Na bank ludzie beda pukać się w głowę. Sam se przenieś kapitalisto. :(
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Tralala(2020-06-24)
  • @Brońmy nasze dziedzictwo. - Tak to jest jak laik zabiera zdanie, nie znasz się to się zamknij i nie ośmieszaj.
  • @Brońmy nasze dziedzictwo. - a był w tej bajce smok ? skoro komuś sie podobają sowieckie rzeźby to niech je sobie kupi ja nie widzę problemu, ale widzę szajs zardzewiały na mieście który jest odpadem poprzemysłowym a nazywa się umownie rzeźbą to nie widzę sensu trzymania tego, a jakich ja artystów obrażam ? przecież nie wyzywam ich na k, ch, p itd to nie moja wina że było jak było i artyści mieli do dyspozycji to co mieli i promowali sztukę socjalistyczną bo takie były czasy, gdyby nie promowali przestali by być artystami, i jakie to jest nasze dziedzictwo ? nasze dziedzictwo to gotyk, renesans, barok itd nie próbuj urabiać mnie czy kogoś na coś o czym nie masz pojęcia chyba że skończyłeś postępową demokratyczną socjalistyczną uczelnie i sztuka socjalistyczna to twoje dziedzictwo to może tak jest na nie wiem
Reklama