UWAGA!

Ważna inwestycja w elbląskiej podstrefie

 Elbląg, Ważna inwestycja w elbląskiej podstrefie

Centrum logistyczno-magazynowe, rozbudowa parku maszynowego, zatrudnienie zwiększone do 360 pracowników, koszt całości ok. 20 milionów złotych – to nowe przedsięwzięcie Fabryki Mebli Wójcik. 8 lutego firma otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności w elbląskiej podstrefie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

To już trzecie takie zezwolenie. Pierwsze zakład otrzymał w 2006 roku.
       Nowa inwestycja ma zostać zakończona do końca 2014 roku. Właściciel firmy, Leszek Wójcik jest pierwszym i największym inwestorem Podstrefy Elbląg. Fabryka Mebli Wójcik, jest firmą-siostrą Fabryki Mebli Stolpłyt i funkcjonuje na rynku elbląskim od 2006 r. Jest jednym z producentów marki „Meble Wójcik”. Firma od lat rozwija się dynamicznie, zdobywa nowe rynki zbytu i z powodzeniem konkuruje z producentami zagranicznymi.
      
Biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Sam prezes bardzo życiowy i w porządku człowiek, natomiast majstry na Mazurskiej to kutwy do kwadratu.
 • Super. Więcej takich przedsiębiorców i inwestycji!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  arcontact.pl(2012-02-25)
 • Ale to wszystko już funkcjonuje, to po co ta informacja z Biura Prasowego UM.
 • Fajnie że taka firma w Elblagu istnieje, ale nie jest jedyną firmą która produkuje te swoje meble, stanowiska pracy też są bardzo ważne. Dziwi mnie natomiast fakt że nie pisze się i nie mówi o nielicznych elbląskich firmach które pracują i produkują w oparciu o bardzo nowoczesne technologie.
 • Ale jazda. .. Urząd Miasta próbuje się podpiąć pod prywatną inwestycje elbląskiego przedsiębiorcy. Przecież wszyscy wiemy, że to nie "ściągnięty" inwestor tylko swojak. Szanowni Urzędnicy w swojej bezradności będą się chwalili, że to ich zasługa haha. Buraczarni ciąg dalszy:):)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  news dnia(2012-02-25)
 • W końcu prosty człowiek utworzył coś co jest normalne, buduje centrum logistyczne dla swojego sektora działania, może w końcu prywatny przedsiębiorca wstrząśnie tym miastem i stworzy specjalizację nie tylko dla siebie ale dla innych meblarzy w regionie. To skandal że władze nie regulują rynku a tylko stymulują podatki dla swojego samoistnienia. Mam nadzieję, że unia europejska nie zniszczy Pana Wojcika i jego pomysłu a urzędasy nie utopią Go w łyżce wody żeby tylko pozostać na stanowiskach
 • Stworzenie centrum logistycznego na wolnej strefie ekonomicznej połączonej z centrum logistyczno-dystrybucyjnym, a także strikte dystrybucyjnym w Elblągu w obszarze nadgranicznym to jedyna szansa dla rozwoju miasta, szansa dla mieszkańców Elbląga ten prosty projekt nie wymagający milionowych nakładów na jego opracowanie, A TAK NAPRAWDĘ JEDNEJ KARTKI FORMATU A5 ZA 10 gr i tworzenie projektów finansowanych przez Unię Europejską, bo prezydent wydaje setki zł na projekty rozwoju ciągów techonologicznych technologi jemu nie znanych i specjalistą od spraw rozwoju promocji czegoś co zakopouje się na ulicy Nowowiejskiej i nie sprawdził się ale Pezydenckie lobby nie pozwoli na stosowanie zasad wolnego rynku w naszym obszarze nadgranicznym, a nawet naszego miasta to KATASTROFA
 • A kiedy w strefie pojawi się inwestor nie z Elbląga? Pytanie oczywiście retoryczne. Pozdrawiam
 • Cieszę się z każdego sukcesu elbląskich przedsiębiorców. Gdyby jeszcze firma postawiła na innych projektantów i zmieniła design. Teraz jest ocięzale, powtarzalnie i nijak.
Reklama