UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wysoczyzna Elbląska z szansą na rozwój wsi

Gminy, instytucje kultury, organizacje pozarządowe oraz osoby prywatne już od środy (15 lutego) będą starać się o dofinansowanie projektów dla obszarów wiejskich. W ramach „Wdrażania Lokalnych Strategii Rozwoju” odbędzie się nabór na „małe projekty” oraz „odnowę i rozwój wsi”.

Samorząd województwa wraz z Lokalną Grupą Działania – Wysoczyzna Elbląska po raz kolejny organizują konkurs skierowany do miast i gmin z północnej części Warmii. Celem stowarzyszenia jest realizacja nowatorskich projektów wykorzystujących walory turystyczne regionu oraz przyczyniających się do poprawy życia społeczności lokalnej. Tegoroczne nabory to także okazja do promocji gmin wchodzących w skład LGD.
       Beneficjenci składający wnioski na „małe projekty” mogą liczyć na dofinansowanie do 100 tys. złotych, natomiast na „odnowę i rozwój wsi” przeznaczono trzy razy większą kwotę. Nabór wniosków potrwa do 15 marca 2012 roku.
       Więcej informacji na stronie sporol.warmia.mazury.pl oraz www.lgdwysoczyzna.pl.
      
Urząd Marszałkowski w Olsztynie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • A ja się pytam kiedy nareszcie gmina Tolkmicko zainwestuje w plan zagospodarowania, bo to co się teraz dzieje ze stawianiem domów gdzie popadnie i niszczeniem środowiska to zgroza. Pozwalacie na niszczenie otoczenia a w strategii rozwoju gminy stawiacie na turystykę - dobry kierunek dla tego regionu - ale nie z takim bałaganem urbanistycznym!
  • Oby tylko Olsztyn wziął się do pracy i nie odwlekał podpisywania, uzgadniania projektów, bo zgroza ile tam wszystko trwa !!!!!
  • jak uchwały gmin same hamują rozwój swoich gmin :)
  • dlaczego nie buduje sie od czasow wojny domów typowych dla tego rgionu i przepisy gmin zmuszaja do stawiania dziadostwa ?!
  • A moze ludzi do pracy brakuje w Urzędzie Marszałkowskim, że mają takie tempo !!!!!
Reklama