UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • W marcu moja córka miała zacząć działalność gospodarczą – usługi kosmetyczne. Nie sr...y żarem to raptem 2 miesiąc. Z tego co się orientuję ZUS na starcie jest mniejszy. Kolejna sprawa to to, że rata za kredyt nie jest jakaś kosmiczna nooooo chyba, że wzięło się w pseudo banku to można teraz się o...ć i wylewać żale na forum. Jeżeli rodzicom tak żal córki to nie widzę problemu aby się dołożyć do raty kredytu. Podsumowując rozumiem, że mamy roznosić covid-19 otwierając salony kosmetyczne bo Pani kosmetyczka nie daje rady? Mało miasteczkowy EGOIZM
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  22
  13
  Gorzkie żale (2020-04-07)
 • Zdrowie najważniejsze , straty się odpracuje ,bądź zacznie od zera, zdrowia nic ,ani nikt nie zwróci
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  3
  Być nie Mieć to Dylemat (2020-04-07)
 • Ale Ty jesteś niedorzeczny, w stolarni się nie roznosi wirus?? Czym się różni jaki kolwiek zakład gdzie pracuje dużo ludzi o małego zakładu kosmetyczki?? Tym, że jeden może pracować drugi ma zakaz, tym, że jeden ma stosunkowo większe dochody (podatkowe do budżetu państwa), a drugi małe albo wcale. Pracuję w dużym zakładzie i na szczęście jeszcze pracuję mam na chleb, a tym często młodym ludzią dali zakaz zarabiania na chleb czytaj zakaz życia?? Jeśli zakazują pracy, to zwolnić ze wszystkich kosztów zawodowych i zapewnić podstawy bytowania na ten czas.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  2
  Jeszcze pracownik(2020-04-07)
 • A jak jako kosmetyczka pracowała nie płacąc podatków to było ok ? Proszę pisać do banku o przesunięcie terminu spłaty rat kredytowych. Ps. Takich kwiatków "prawniczych" będzie więcej, bo akty prawne są pisane "na kolanie".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  Anonimek1(2020-04-08)
Reklama