UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Tomasz85- pełna zgoda. Niektórzy komentujący to takie małe, prowincjonalne dyktatorki, prezes PiS, o którym mawiają, że ma dyktatorskie zapędy, to przy nich wzór empatii i praworządności.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  4
  Beta16(2020-04-07)
 • @Beta16 - Prezes pis to wzór, ale nie napiszę czego, bo mi słów dostatecznie obraźliwych brakuje.
 • @Beta16 - Prezes PiS to człowiek, który karmi się konfliktem, nim żyje, nim się cieszy. Im bardziej Polacy skłóceni, tym bardziej on zaciera małe łapki i chichocze. Napadajcie dalej na siebie nawzajem zamiast przejrzeć na oczy. Politycy, w większości, są po jednych pieniądzach i wycyckają nas jak tylko się da.
 • "Prezes PiS to człowiek, który karmi się konfliktem"- ale 500+ dał, a nikt nie dał, a on dał! On najlepszy, najwspanialszy z ludzi! Prawdziwy naczelnik Polski, a PO 8 lat rządziła i nie dała 500+. Teraz za PIS ma 500+ i na piwo nie pracując :)
 • Dał?????. .. niczego nie dał a rozdał. ..
 • Ano dał, rujnując finanse Państwa. Dał, żeby zapewnić sobie dozgonny elektorat. A teraz, w kryzysie, widzimy jak wydoili bezrozumnie budżet Państwa, jak leży służba zdrowia, jak nie ma pieniędzy, żeby ratować miejsca pracy. Taaaa, zaiste rządy mądre i roztropne. .. z ukrytym hasełkiem: "po nas to choćby potop". ..
 • "Ano dał, rujnując finanse Państwa"- Ale PIS ze swoich własnych pieniedzy te 500+ przecież daje! Porządną gospodarką uczciwie zarobił i ludziom rozdaje na pomoc swoje zarobione pieniądze! W radiu słyszałem. Nasza Polska tak silna jak teraz nie była jeszcze nigdy!
 • Dał z pieniędzy podatnika, a nie swoich. Cudze łatwo się rozdaje na prawo i lewo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  doktor(2020-04-15)
Reklama