UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A z czego państwo ma dawać jak nie będziesz podatków i zusu płacił ,niektóre sektory muszą działać ,bo padnie wszystko. Respiratory ,śr ochronne, paczki żywnościowe , trzeba posmarować po pandemii, żeby ruszyć . Ogółem masz rację , ja tylko pisze o co biega
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Też jeszcze pracujący Pisior(2020-04-07)
  • Od tego jest (powinno być) Państwo by zarządzać nie tylko gdy jest dobrze, ale też w czasach kryzysu, rezerwy budżetowe powinny być utrzymywane, a nie podatki i zusy wydawane na bieżąco. Myślę, że meble, okna czy drzwi nie są podstawową potrzebą, a firmy w setkach osób pracują często na hali jest więcej niż 50 osób. Mówię to jako pracownik takiej firmy, który z jednej strony ma obawy a z drugiej strony chcę (muszę) pracować. Moim zdaniem Państwo wszystkim powinno dać wybór albo praca, albo hmm . . . zamykac interes. U mnie w pracy zakład zatrudnia ok 1000 osób znajdą się takie które nie chciały by pracować w tych czasach. Jeśli Państwo jednym zakazuje pracy - to niech im to wyrówna finansowo.
Reklama