UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeszcze pracownik~ już tobie odpowiadam- w stolarni jesteś w ścisłej grupie i jeżeli Twoi współpracownicy przestrzegają obostrzeń takich jak nie wychodź z domu jeśli nie musisz, jeżeli już Wyjdziesz stosuj rękawiczki ???? oraz maseczkę. Myj po każdym wyjściu bądź wejściu ręce płynami antybakteryjnymi myj mydłem równie często. Witając się nie podawaj dłoni zachowaj 2 metry od osoby. Kontroluj temperaturę ciała 2 x dziennie, jeśli źle się czujesz nie przychodź do pracy. A PRZEDE WSZYSTKIM MYŚL O BLISKICH A NIE TYLKO O SOBIE gdyż możesz być TYLKO NOSICIELEM a Twoi bliscy już nie. A kosmetyczka przygarnie setki obcych którzy nie wiemy gdzie byli z kim co robili etc. Klientka prawdy ci nie powie bądź będąc w kwarantannie brwi jej wyrosną jak krzaki przy drodze paznokcie odrosną tak długie jak jaszczurce ogon to i tak zapewni że jest OK. MYŚL O WSZYSTKICH NIE TYLKO O SOBIE
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Brak słów (2020-04-07)
  • Człowieku, a skąd mam wiedzieć czy "kolega" obok przestrzega zasad?? Jak mam utrzymywać 2 m odstępu, gdy musimy pracować ramię w ramię. Przykłady odemnie z firmy jak odpowiedzialni są Ci o których piszesz: (3 Ci wystarczą?) 1. Gościu temperatura, kicha, prycha - każą mu iść do domu, pracuje do końca zmiany. 2. Gościu wraca z Włoch przychodzi do pracy, po dwóch dniach, temperatura nie przychodzi do pracy. 3. Kobiety mąż wraca z zagranicy na kwarantannę, ta przychodzi do pracy, zostaje "wygoniona" przez kierownika. Widać, że słabo znasz życie i ludzi, ja nie widzę różnicy między klientkami a ludźmi których widzę codziennie ale im nie ufam, ludzie dla pln. zrobią wszystko dopiero później zaczynają żałować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Jeszcze pracujący. (2020-04-07)
Reklama