UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zus trzeba zapłacić z wkładu własnego, który ZAWSZE jest wymagany przy otrzymaniu dotacji! Nawet nie jest powiedziane, że po założeniu działalności firma przez pierwszy miesiąc przyniosłaby jakiekolwiek dochody, a mimo tego składki trzeba opłacić. Po to jest wymagany wkład własny żeby jego część przeznaczyć na opłaty takie jak ZUS czy lokal usługowy jeżeli takowy ktoś wynajął.
  • Na wkład własny o ile dobrze zrozumiałem wzięła kredyt. Więc ma ZUS i kredyt a dochodu zero... Tak właśnie rozwiązuje problemy PiS...
Reklama