UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie wiem skąd w piszących opinie aż tyle żółci, ale widocznie świetnie znają osobiście pana Pawła Olechnowicza. Oczywiście od razu dodam, że to przekąs z mojej strony. Ja nie znam, więc napiszę tak: chciałbym poznać! Chciałbym, aby człowiek pokroju pana Pawła Olechnowicza był prezydentem Elbląga (nawet pomimo tego, że aktualnie rządzi Polską ugrupowanie polityczne, w którym miasto ma niewielkie oparcie). Człowiek mający doświadczenie w biznesie polskim i międzynarodowym mógłby także skutecznie zarządzić 120-tysięcznym miastem i byłby to dodatkowy test sprawności i sprawczości zarządczej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    16
    Matex(2021-09-23)
  • @Matex - A ja bym nie chciała, aby był prezydentem. Powinna być to osoba, która kocha Elbląg, jest elblążaninem całym sercem, najlepiej ktoś młody lub w miarę młody. Nie myślę o konkretnej osobie. Przykład Trumpa pokazuje, że bycie skutecznym biznesmenem nie idzie w parze z byciem dobrym prezydentem. Poza tym każdy, kto wystarczająco długo żyje na tym świecie wie, co kryje się za sukcesami w biznesie. Paweł Olechnowicz jako prezydent Elbląga - stanowcze NIE!
  • A co CI nie pasi u Trumpa, Biden lepszy?Wiadomo ze lewackie media dobrze nie napisza o Trumpie, zawsze bedzie beeee. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    9
    Zbyszek1(2021-09-28)
  • @Matex - Elbląg jest pomijany przez rządzących, bo ktoś z lokalnej władzy się na nich obraził- Kaczyński sprzyja naszemu miastu już choćby budową przekopu, niestety mamy to co mamy w magistracie.
Reklama