UWAGA!

Zmiana terminu spotkania

Informujemy że zaplanowane na dzień jutrzejszy spotkanie z cyklu „ABC funduszy unijnych dla przedsiębiorców” ze względów technicznych nie odbędzie się w planowanym terminie.

Spotkanie odbędzie się 1 grudnia (poniedziałek) o godzinie 11 w Sali 300 Urzędu Miejskiego w Elblągu. Przedsiębiorcy zainteresowani szkoleniem proszeni są o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 29 listopada pod nr tel. (55) 239-33-16, fax. (55) 239-33-46 lub drogą elektroniczną na adres: orlikowska@umelblag.pl lub wsifu@umelblag.pl. Rejestracja uczestników od godz. 10.30.
       Program szkolenia obejmuje zagadnienia dotyczące realizacji i rozliczania projektów dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. Szkolenie poprowadzi ekspert z Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się m.in. jak należy poprawiać błędy popełniane podczas realizacji projektów, zaprezentowane zostaną również ważne terminy związane z realizacją projektów oraz omówione zostaną niezbędne dokumenty, konieczne do podpisania umowy o dofinansowanie. Spotkanie kierowane jest do przedsiębiorców, którzy składali wnioski o dofinansowanie na działanie 1.1.5, 1.1.7, 1.1.8 oraz 1.1.9.
      
Piotr Rzepczyński, Wydział Strategii i Funduszy Unijnych UM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama