UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • w Elblągu są naprawdę fajne miejsca gdzie by można było postawić ławki, ale jaki sens jest w stawianiu ich przy ulicy Robotniczej - jednej z najbardziej ruchliwych ulic. Co inicjator tego pomysłu sobie myślał nie mam pojęcia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    7
    mmmmmmmmm(2020-07-07)
  • @mmmmmmmmm - Przy Lotniczej ławka stoi przy przejściu dla pieszych z widokiem na bloki. Zamówili za dużo ławek i stawiają gdzie popadnie :)
  • @mmmmmmmmm - Myślał że Robotniczą też chodza starsi ludzie którzy siadają by odpocząc a nie podziwiać widoki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Burbon(2020-07-07)
  • @Burbon - Brawo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Starszy(2020-07-07)
  • @Burbon - Nie ma jak odpoczynek w oparach spalin. To na 100% pomoże starszym osobom. Jak dla mnie ktoś kto decydował o miejscu montażu ławek powinien zacząć myśleć bo to nie boli. A nawet jeżeli uważał, że jest to najbardziej idealne miejsce na Robotniczej do jej montażu, to na przeciwko takiej ławki powinno być zabezpieczenie chroniące chociażby małe dziecko przed wtargnięciem na jezdnię.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    mmmmmmmmm(2020-07-07)
  • @mmmmmmmmm - jak będziesz już staruszkiem, to taka ławka będzie dla Ciebie zbawieniem, by móc przysiąść na chwilę i złapać oddech wracając z zakupami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    wlaczmyslenie(2020-07-08)
  • @wlaczmyslenie - Dlaczego zakładasz że nie jestem staruszkiem wstyd
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    mmmmmmmm(2020-07-08)
Reklama