UWAGA!

Komplet biżuterii ,,Baby Pruskie’’ pamiątką z Warmii i Mazur

2012-10-15
15:33
 
Elbląg, Nagrodzony komplet biżuterii
Nagrodzony komplet biżuterii

3. edycja konkursu na pamiątkę regionu Warmii i Mazur zakończyła się sukcesem dla elbląskiej artystycznej pracowni jubilerskiej Studio TT. Komplet biżuterii Baby Pruskie, autorstwa Anny Szewczyk-Ciesielskiej zajął 1. miejsce.

Celem konkursu jest pozyskanie pamiątki  regionalnej kojarzonej z Warmią i Mazurami, służącej  promocji  regionu oraz stanowiącej  atrakcyjną  pamiątkę turystyczną. W konkursie uczestniczyło 68 twórców z całej Polski, którzy zaprezentowali 108 prac wykonanych m.in. z drewna, ceramiki, szkła i haftu.
       1. miejsce  otrzymało Studio TT Tomasz Kargul z Elbląga za komplet biżuterii Baby Pruskie, autorstwa Anny Szewczyk-Ciesielskiej (na zdjęciu);
       2. miejsce otrzymała Małgorzata Frycz  za pracę Świecznik z motywem dywanu mazurskiego;
       3. miejsce otrzymała Lucyna Kędzierska za pracę Bieżnik ozdobny.
      
       Osiągnięcia Studia TT to również 2. miejsca na Międzynarodowym Triennale Bursztynu dla Tomasza Kargula, wyróżnienie wśród internautów w konkursie organizowany przez portal internetowy Sophisti.pl ,,Zaprojektuj biżuterię z kapsli’’.
       Anna Szewczyk Ciesielska  to z kolei laureatka srebrnej nagrody konkursu Amberif Design Award 2011, uczestniczka wystawy polskich produktów i wzornictwa przemysłowego pt. Design in Poland w Budapeszcie i Barcelonie, na Ogólnopolskim Konkursie Biżuterii Artystycznej PREZENTACJE 2010 jej naszyjnik Rusałka został zakwalifikowany do wystawy konkursowej oraz prezentacji w katalogu.
      
       Chcąc wspierać artystów i ułatwiać im dostęp do niezbędnych materiałów Studio TT otwiera swoje zaplecze dla kreatywnego klienta. Magazyn TT jest miejscem dla twórców biżuterii, w którym znajdziecie kamienie naturalne, szkło barwione, perły, rzemienie, sznurki, linki i tasiemki, półfabrykaty oraz narzędzia.
       W najbliższym czasie Magazyn TT zorganizuje warsztaty, na których zdradzimy techniki wykonywania kolczyków, bransoletek i naszyjników. Przekażemy tajniki kompozycji kolorów i kształtów, dzięki którym biżuteria nabiera artystycznego i profesjonalnego stylu. Magazyn TT to również końcówki kolekcji biżuterii Studia TT, zawsze 40 proc. taniej.
       Wszelkie informacje o nowym asortymencie i dacie warsztatów znajdziecie na naszym profilu na Facebooku .

 


      


       Studio TT
      
ul. Stary Rynek 50A
       Elbląg
       pon.-pt. 10 - 18, sob. 10 - 15
      
       Magazyn TT

       Hala Elzam box 31
       ul. Grunwaldzka
       Elbląg
       pon.-pt. 11 - 18, sob. 10 - 15
        
www.studiott.pl
      
        
-------------------Reklama--------------------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama