UWAGA!

Kreatywność bez granic

Po całotygodniowych zmaganiach ze stresem zapraszamy na chwilę relaksu. Proponujemy kreatywną zabawę z wełną. Jest ona wdzięcznym materiałem do twórczości, a efekty mogą zachwycić każdego.

Uczestnicy warsztatów wykonają po trzy przedmioty, które zabiorą ze sobą:
       - kulki filcowe do biżuterii
       - kwiat do płaszcza, torby, nakrycia głowy
       - etui na telefon komórkowy, okulary.
      
       Dodatkową korzyścią podczas filcowania wełny na mokro będzie masowanie receptorów dłoni. Używany przez nas płyn do filcowania zawiera pantenol, który oprócz przyspieszenia tego procesu ma również dobroczynny wpływ na skórę dłoni. Pracujemy na najwyższej jakości produktach firmy Rayher.
      
       Warsztaty odbędą się w grupach 6-8 osobowych (wymagane min. 5 osób). Decyduje kolejność zgłoszeń. Termin w zależności od ilości zgłoszeń: 21 listopada (sobota) - I tura godz. 11, opcjonalnie II tura godz. 15.30. Czas: 2,5 - 3 godziny. Miejsce: Elbląg, ul. Królewiecka 21 B, I piętro (budynek byłej Renomy).
      
       Informacja i rezerwacja:
       - e-mail: biuro@twojehobby.pl - w temacie proszę wpisać „warsztaty z filcowania”,
       - tel. 055 233 32 48, kom. 0794 045 105,
       - GG 1058316.
      
       Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 19 listopada do godz. 16.30. Uczestnicy kursu będą mogli na miejscu dokonać zakupów z 5 proc. rabatem. Informacje dostępne są również na naszej stronie internetowej www.twojehobby.pl.
      

 


       Cena: 120 zł od osoby - obejmuje wszystkie niezbędne materiały. Wymagana jest przedpłata w wysokości 50 zł. W przypadku rezygnacji lub nieobecności zgłaszającego kwota ta nie będzie zwracana. Jeśli warsztaty zostaną odwołane przez organizatora przedpłata zostanie zwrócona lub przeniesiona na inny termin warsztatów po uzgodnieniu z uczestnikami. Decydując się na udział w warsztatach uczestnik akceptuje powyższe zasady.
      
       Planujemy warsztaty w kolejnych stopniach zaawansowania – formy przestrzenne i Nuno. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.twojehobby.pl.
      
      

------------------------ Reklama -----------------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie