UWAGA!

Mama i bobas będą ćwiczyć razem

Elbląg, Mama i bobas będą ćwiczyć razem

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkie mamy z dziećmi w wieku 3-12 miesięcy na zajęcia fitness „mama i bobas”. Najbliższe zajęcia w piątek o godz. 10.30.

– Z przyjemnością informuję, że MOSiR uruchamia kolejną, czwartą już formę fitness dla elblążan – mówi Adam Krause z MOSiR-u. – Czas macierzyństwa nie musi być okresem, w którym mama musi siedzieć w domu. Może ona podjąć aktywność ruchową wraz z dzieckiem. Taką możliwość stwarza właśnie fitness „mama i bobas”. Zajęcia te to czas, w którym matka ćwiczy w kontakcie ze swoją pociechą. Dla mam jest to okazja, by szybciej powrócić do sylwetki sprzed ciąży. Dla dziecka – możliwość, by pod okiem instruktora rozwijać bodźce multisensoryczne, takie jak dotyk, słuch czy wzrok. Ma ono przy tym bardzo dobrą zabawę. Dla obojga to sposób na znaczące pogłębienie więzi między matką a dzieckiem.
       Zajęcia obejmują ćwiczenia w bezpośrednim kontakcie obojga oraz z użyciem kolorowych przyborów. Ćwiczenia wykonywane są w przyjaznej atmosferze, przy muzyce poważnej i relaksacyjnej. Odbywają się one dwa razy w tygodniu po 30 minut. Koszt jednego wejścia wynosi 10 zł, a karnetu na osiem wejść – 65 zł.
       Więcej informacji na stronie www.mosir.elblag.eu, a także bezpośrednio u instruktorki Doroty Pawłow – tel. 500 202 150.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama