UWAGA!

Miasteczko Kobiet w Ogrodach – 8-9 marca

 Miasteczko Kobiet w Ogrodach – 8-9 marca

W piątek i w sobotę (8-9 marca) w centrum handlowym Ogrody powstanie prawdziwe Miasteczko Kobiet – najbardziej kobiece wydarzenie w okolicy! Dla pań, z okazji ich święta, przygotowano atrakcje związane z modą, urodą, zdrowym trybem życia. Odbędzie się też pokaz mody z udziałem kandydatek do tytułu Miss Warmii i Mazur 2019.

Dzień kobiet i zbliżający się sezon wiosenny to doskonałe preteksty do podkreślania swojej kobiecości w przemyślany sposób. W centrum handlowym Ogrody to wyjątkowe święto zostanie rozciągnięte na dwa dni. Na klientki centrum już od piątku będzie czekać moc atrakcji. Na scenie kandydatki do tytułu Miss Warmii i Mazur 2019 zaprezentują tegoroczne kolekcje wiosenne.
       – Ogrody nie przez przypadek są partnerem konkursu piękności. Obecność wielu popularnych modowych marek w naszej galerii pozwoli kandydatkom do tytułu miss dobrać odpowiednie kreacje do występów. Trzymamy kciuki za wszystkie panie! – mówi Sandra Gieda, marketing manager Ogrodów.
       Piątkowe i sobotnie pokazy mody to jedynie część wszystkich zaplanowanych atrakcji. Klientki Ogrodów będą mogły skorzystać ze strefy piękna, gdzie będą wykonywane fryzury, będzie też stanowisko manicure i pedicure. W strefie fitness trenerzy z Just GYM oraz dietetycy będą doradzać w sprawach związanych ze sportem i zdrowym trybem życia. W strefie urody specjaliści z Depilconcept zaproponują uczestniczkom wydarzenia usługi kosmetyczne. Nie zabraknie też czegoś „dla ducha”. W strefie umysłu będą prowadzone szkolenia i doradztwo z pewności siebie i motywacji życiowej.
       Na scenie głównej poza prezentacją wiosennych kolekcji będą odbywać się także liczne pokazy: ćwiczenia na trampolinach, zakładanie rzęs, malowanie paznokci metodą hybrydową (z udziałem pań z publiczności), pokaz fryzur i pokaz iluzjonisty.
       Dla wszystkich uczestników zostały przygotowane konkursy z nagrodami.
       Miasteczko Kobiet będzie działać w Ogrodach w piątek 8 marca w godz. 15.00-19.00 oraz w sobotę 9 marca w godz. 12-19. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

       ----- artykuł sponsorowany -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie