UWAGA!

Szkoła Tańca Broadway otwiera kolejne kursy dla początkujących

W tym tygodniu Szkoła Tańca Broadway otwiera sześć kolejnych kursów. Sprawdź do której grupy możesz jeszcze dołączyć.

Wczoraj (17 września) odbyły się pierwsze spotkania rytmiki baletowej dla dzieci, hip – hop dla młodzieży początkującej oraz zajęcia yogi dla dorosłych. Dzisiaj (18 września)zapraszamy Panie na zajęcia latin solo i fitness oraz młodzież na zajęcia hip hop dance & fresstyle.
       Zajęcia latin solo to nauka podstawowych kroków i prostych choreografii w tańcach latynoamerykańskich, takich jak: samba, cha - cha, rumba, jive i passo doble. Zajęcia pozytywnie wpływają na kondycję fizyczną i koordynację ruchową, ciało staje się piękniejsze, bardziej elastyczne, a ruchy pełne gracji. Polecamy każdej kobiecie, która chciałaby choć na chwilę oderwać się od problemów i zapomnieć o stresie – bo taniec to też forma relaksu. Zapraszamy w każdy wtorek i czwartek na godzinę 18:15.
       Fitness polecamy osobom, które chciałyby intensywnie ćwiczyć i zgubić kilka zbędnych centymetrów we wszystkich partiach ciała. Zajęcia z nowoczesnych form fitnessu zawierają elementy stepu, ćwiczeń z ciężarkami, dance fitness, low impact, fat burner itp. Zapraszamy do grupy początkującej w każdy wtorek i czwartek o godzinie 20.
       Hip – hop dance & freestyle – to zajęcia dla młodzieży w wieku 14 – 17 lat, która zna już podstawy hip – hopu. Zajęcia prowadzi haribo, który zaraża swoją energią, uczy hip hopowych tricków, improwizacji, wykorzystywania możliwości ruchowych ciała, interpretacji muzyki i wyczucia rytmu. Zajęcia pozytywnie wpływają na rozwój wyobraźni i kreatywność. Zapraszamy we wtorki i piątki na godzinę 17:15. Pierwsze spotkanie już dziś! Nie przegap tego.
       Na początku października zostaną otwarte kolejne kursy tańca. Nadal można zapisywać dzieci na gimnastykę artystyczną, młodzież na zajęcia tańca współczesnego, a dorośli będą mogli rozpocząć naukę tańca towarzyskiego lub poćwiczyć na zajęciach zumby.
       Ze względu na ograniczoną ilość osób, konieczne jest wcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w wybranych zajęciach pod numerem telefonu: 55 236 92 82, 606 716 626, lub przez e-mail: broadway@taniec.elblag.pl. Szczegóły na stronie www.taniec.elblag.pl.
      

 

-------------- Reklama ------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie