UWAGA!

Ale kino!

Dla widzów, którzy wymagają od filmu czegoś więcej niż tylko prostej rozrywki, Światowid przygotował ofertę ambitnego kina. Od listopada wyświetlane będą obrazy wartościowe, ale równocześnie zabawne i wzruszające. Obecnie można oglądać film „Zakochany Paryż”.

Elbląskie kino Światowid, należąc do Sieci Kin Studyjnych, podjęło walkę o promocję filmów wyjątkowych i wartościowych, a równocześnie obrazów zabawnych i wzruszających.
     - Tak więc od 3 listopada w Elblągu możemy oglądać „Zakochany Paryż”, film o którym mówi się, że jest jak „okno wystawowe, w którym odbija się na nowo mityczny Paryż”- mówi Justyna Kozłowska-Dyrla z Wirtualnego Centrum Kultury e-Światowid. - Kolejne propozycje to: „Życie jest muzyką”, „Śniadanie na Plutonie”, „Uśpione dziecko” i „Pulp Fiction”. Jeśli szukasz kina ciekawego, zadającego trudne pytania i dającego niejednoznaczne odpowiedzi, a zarazem zachwycającego, zapraszamy do Światowida.
     Jak podkreślają organizatorzy filmowej rozrywki na wysokim poziomie, chcą oni dotrzeć do kinomaniaków rozsmakowanych w dobrym kinie. W grudniu zaproponują więc cykl z filmami Bergmana, a w styczniu filmy, w których podjęta została tematyka praw człowieka.
     
     Ambitne kino w Światowidzie
     3-9.11. - „Zakochany Paryż”
     10-16.11. - „Życie jest muzyką”
     17.23.11. - „Śniadanie na Plutonie”
     29.12. - 4.01.07. - „Uśpione dziecko”
     12-18.01.07.- „Pulp Fiction”
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama