UWAGA!

Bociany na małym DKF-ie

Bociany na małym DKF-ie

- W sobotę przed obiadem zapraszamy wszystkich młodych ciekawskich na mały DKF. Na ekranie film „Bociany”, a przed seansem opowiemy o tym, jak ludzie od lat starają się uczynić kino jeszcze bardziej atrakcyjnym. Dodając do obrazu dźwięk, kolor, 3D...– zachęca Aleksandra Bielska z kina Światowid.

W sobotę, 22 października o godz. 12:30 odbędzie się piąte spotkanie z cyklu Mały Dyskusyjny Klub Filmowy. Projekcję filmu „Bociany” poprzedzi lekcja pt. Atrakcje filmowe - jak urozmaicić seans filmowy ?, którą poprowadzi Anna Balkiewicz.
       Mały DKF to cykl nawiązujący do tradycji DKF-ów dla dorosłych widzów. Projekt jest realizowany od czerwca od grudnia 2016 roku. Program obejmuje siedem spotkań w ciągu roku. Każde z nich poświęcone jest konkretnemu tematowi, nawiązującemu do aktualnej oferty kinowej.
      
       Film: Bociany
       Bociany przynoszą dzieci... A przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu. Przypadkowo jednak uruchamia Maszynę Produkującą Dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia — musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulip, jedyną dziewczyną na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie. 
      
       Cena: 10 zł
       Projekt pn. Mały DKF dofinansowany ze środków Filmoteki Narodowej.
      
Karolina Śluz, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)