UWAGA!

Halloween w kinie Światowid

Elbląg, Halloween w kinie Światowid

W poniedziałek, 31 października kino Światowid będzie świętować Halloween. W samo południe zaprasza najmłodszych na film „Bociany”. Przebrane dzieciaki i ich najbliżsi zapłacą mniej za bilet a do autorów najciekawszych przebrań trafią upominki. Wieczorem Halloween dla dorosłych. O godz. 19 ruszy Maraton Halloween. Z kolei o godz. 20 Halloween w wersji nieco bardziej eleganckiej świętować będą ci, którzy przyjdą na Frankensteina.

Najpierw w klimat Halloween będą mogli wczuć się najmłodsi. - Pomogą w tym halloweenowe dekoracje na holach. Reszta jest w rękach widzów. Wystarczy, że przebierze się dziecko, a wszystkie osoby towarzyszące zapłacą za bilet tylko 10 zł, a nie 16 czy 14 - zachęca Natalia Piotrowska z kina Światowid.
       Wieczór przyniesie atrakcje dla młodzieży i dorosłych. Miłośnikom horrorów polecamy Maraton Halloween, który odbędzie się na sali kameralnej. W repertuarze trzy filmy: „Kiedy zgasną światła”, „Szubienica” i „Egzorcysta”. Maraton rozpocznie się o godz. 19 i potrwa do pierwszej w nocy. Cena to 25 złotych za 3 filmy.
       - Jesteśmy ciekawi, jak ta propozycja zostanie przyjęta przez naszych widzów, bo maratony goszczą u nas rzadko – przyznaje Natalia Piotrowska.
       O godz. 20 gratka dla miłośników teatru. Na ekranie kina Światowid retransmisja przedstawienia, które miało miejsce w National Theatre w Londynie. Będzie to Frankenstein w reżyserii Danny’ego Boyle’a (laureat Oscara, twórcy filmów „Trainspotting” i „Slumdog”, „Milioner z ulicy”). Bilety w cenie: 30 zł normalny, 25 zł ulgowy, 20 zł zbiorowy (powyżej 15. osób). Przedstawienie z polskimi napisami.
      
       Bilety na Halloween w kinie Światowid można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30.
       Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres: kino@swiatowid.elblag.pl
      
Karolina Śluz, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama