UWAGA!

Kino Światowid zaprasza dorosłych na film o Beksińskich

Kino Światowid zaprasza dorosłych na film o Beksińskich

Specjalny seans ze specjalną ceną biletu. W ramach cyklu Wtorkowe Kino dla Dorosłych zapraszamy do kina Światowid na film „Ostatnia rodzina”. Seans odbędzie się 11 października o godz. 12.

- Wtorkowe Kino Dla Dorosłych to cykl, który powstał z myślą o starszych widzach. Proponujemy filmy polskie lub z dubbingiem czy z lektorem – mówi Natalia Piotrowska, kierownik kina Światowid. - Cena biletu pozostaje niezmienna, to znaczy, że  widzowie płacą tylko 10 zł za wstęp na seans filmowy.
       W ramach najbliższego Wtorkowego Kina dla Dorosłych kino Światowid proponuje obsypany nagrodami na gdyńskim festiwalu film „Ostatnia Rodzina”. To dramatyczna saga rodziny Beksińskich. Historia opowiedziana na przestrzeni 28 lat jest skupiona na warszawskim okresie (lata 1977-2005) życia słynnego polskiego artysty, Zdzisława Beksińskiego i jego najbliższych: żony - Zofii, matki i teściowej oraz syna - popularnego dziennikarza muzycznego i tłumacza filmowego, Tomasza Beksińskiego. 
       Zobacz zwiastun.
      
       czas trwania: 124 min
       reżyseria Jan P. Matuszyński 
       scenariusz: Robert Bolesto
       obsada: Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Aleksandra Konieczna, Andrzej Chyra, Zofia Perczyńska, Danuta Nagórna, Alicja Karluk, Magdalena Boczarska, Agnieszka Michalska, Jarosław Gajewski, Paweł Paczesny, Grzegorz Feluś, Adam Szyszkowski, Łukasz Gawroński, Dagmara Mrowiec, Marta Jóźwik.
      
       Bilety na film można nabyć online - www.swiatowid.elblag.pl w zakładce kup/rezerwuj bilet lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl
      
Karolina Śluz, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)