UWAGA!

Kryminał w teatrze

Elbląg, Od lewej: Marcin Tomasik, Jacek Wojciechowski, Tomasz Czajka.
Od lewej: Marcin Tomasik, Jacek Wojciechowski, Tomasz Czajka.

W sobotę 14 kwietnia elbląski Teatr Dramatyczny zaprasza na „Szalone nożyczki” - znakomitą komedię kryminalną, o której zakończeniu decyduje publiczność.

„Szalone nożyczki” to całkiem zwyczajny salon fryzjerski, jakich wiele w Elblągu, może z nieco awangardową obsługą... Zakład fryzjerski znajdujący się na parterze kilkupiętrowego domu, w którym dokonano tajemniczego morderstwa. Zabito właścicielkę kamienicy, znaną pianistkę, wyniesionymi z salonu nożyczkami...
     Warto dodać, że „Szalone nożyczki” Paula Pörtnera to znakomicie napisana farsa kryminalna, której prapremiera miała miejsce w 1978 r. w Nowym Jorku. Potem z ogromnymi sukcesami grana w Chicago i Bostonie, gdzie wystawiana jest nieprzerwanie od ponad 20 lat. W Stanach Zjednoczonych realizacja została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa, jako najdłużej grany spektakl niebędący musicalem. Dużym zainteresowaniem utwór ten cieszy się także w Polsce. Teraz został także przygotowany przez zespół elbląskiego teatru pod okiem reżysera Macieja Korwina.
     To wyjątkowe przedstawienie ze względu na formułę - interaktywną zabawę z publicznością - warto zobaczyć. A okazja będzie już w najbliższą sobotę 14 kwietnia o godz. 19.
     
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama