UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a będzie wywiad z jego córką? czy ją pominięto w biografii?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    ciekawy(2020-01-08)
  • @ciekawy - Tak, ciekawy tylko że nie z jedną a z trzema i dwoma synami i siedmiorgiem wnucząt. Potem z pięcioma kobietami z którymi żył w konkubinacie i na deser z dwunastoma chłopcami których molestował.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    wiedzący34(2020-01-08)
  • @wiedzący34 - spytałem, gdyż takowa mieszka w E-g, skoro się go wynosi na piedestał i pomniki, to trzeba ludziom powiedzieć całą prawdę, ja nie oceniam, tylko zdaję pytanie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    ciekawy(2020-01-08)
  • @ciekawy - Jak zadajesz pytanie to znaczy że nie wiesz a jak nie wiesz to znaczy że treść twojego komentarza nie ma nic wspólnego z prawdą. I pewnie jesteś z tego bardzo dumny.
  • jezeli zadaje pytanie to wynika ono z pewnego pragnienia uzupelnienia, jezeli je zadaje to ma podmiot ktorego ono dotyczy i juz cos wie, nawet jesli powie wiem ze nic nie wiem,
  • Jak widzę szwankuje rozumienie tekstu czytanego. Pytam, czy będzie wywiad z córką, a nie czy ona istnieje, bo to drugie to fakt niezaprzeczalny i znany wielu osobom, w tym wielu duchownym, które oburza sztuczne robienie z tej osoby świętego. A pytam, gdyż nauczony doświadczeniem wielu przed nim, wiem, że fakty takie skrzętnie się pomija, jako nie pasujące do aureoli denata.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    ciekawy(2020-01-08)
  • Jak widzę szwankuje rozumienie tekstu czytanego. Pytam, czy będzie wywiad z córką, a nie czy ona istnieje, bo to drugie to fakt niezaprzeczalny i znany wielu osobom, w tym wielu duchownym, które oburza sztuczne robienie z tej osoby świętego. A pytam, gdyż nauczony doświadczeniem wielu przed nim, wiem, że fakty takie skrzętnie się pomija, jako nie pasujące do aureoli denata.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    ciekawy(2020-01-08)
Reklama