UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Moja Pierwsza Wizyta w Kinie

 
Elbląg, Moja Pierwsza Wizyta w Kinie
Reklama

Moja Pierwsza Wizyta w Kinie to projekt edukacyjny skierowany do przedszkoli i pierwszych klas szkół podstawowych. Powstał 3 lata temu i od razu zyskał sympatię wielu widzów. Rozpoczynamy nowy rok szkolny z nowym, bardziej zróżnicowanym repertuarem!

Moja Pierwsza Wizyta w Kinie od 2013 roku w atrakcyjny, przyjazny i przystępny sposób wprowadza dzieci w magiczny świat X Muzy. Oferuje małym widzom i ich nauczycielom bogaty repertuar, składający się aż z siedmiu zestawów animacji krótkometrażowych dla dzieci. Wśród propozycji odnaleźć można aż 5 bloków filmowych prezentujących klasykę polskiej animacji (m.in. Bolek i Lolek, Reksio czy Pampalini). Twórcy programu dbają, by proponowane filmy wyróżniały się wartościami artystycznymi oraz walorami edukacyjnymi. Dlatego też od minionego roku szkolnego w repertuarze pojawiły się nowości – docenione przez krytykę i publiczność filmy pełnometrażowe: „Hokus-pokus, Albercie Albertsonie” i serie „Kacper i Emma” oraz „Tomek i przyjaciele”.
       Teraz idziemy krok dalej – do repertuaru Pierwszej Wizyty dołączają wspaniałe ekranizacje prozy Astrid Lindgren, czyli „Dzieci z Bullerbyn”, „Madika z Czerwcowego Wzgórza oraz „Nils Paluszek”.
       Każdemu z pokazów towarzyszy krótki film edukacyjny w prosty sposób wyjaśniający, czym jest kino, skąd się wzięło i jak należy zachować się podczas seansu. Gwiazdy, takie jak Grażyna Torbicka czy Katarzyna Bujakiewicz, opowiadają z ekranu o tym, jak narodziła się ich miłość do filmu.
       Ponadto dzieci mają okazję poznać kino także od innej strony. Animator oprowadza małych widzów po budynku, pokazując, gdzie wyświetla się filmy, jak robi się popcorn i na czym polega obsługa kasy biletowej.
       Multikino uzgadnia repertuar i termin Mojej Pierwszej Wizyty w Kinie indywidualnie z każdym przedszkolem czy szkołą, reagując na specyficzne potrzeby grup. Po seansie wsłuchuje się w ich opinie, aby mieć pewność, że wszystkie oczekiwania uczestników zostały spełnione.
       Nie dziwi zatem, że projekt cieszy się coraz większym zainteresowaniem grup i zaufaniem nauczycielek przedszkolnych i wczesnoszkolnych. W minionym roku szkolnym swoją pierwszą wizytę w kinie odbyło prawie 20 tys. najmłodszych widzów!
       - Wizyta bardzo podobała się grupie – relacjonuje nauczycielka z Poznania. Wychowawczyni grupy z Wrocławia dodaje: - Zajmowały się nami wspaniałe osoby. Dzieci co jakiś czas pytają, kiedy znowu pójdziemy do kina. Bardzo, bardzo nam się podobało! – Inne panie z Łodzi i Szczecina, szczególnie doceniają repertuar, zwłaszcza zaś filmy o „Kacprze i Emmie”: - Piękne i mądre. Dzieci były zachwycone, a my planujemy zobaczyć z nimi wszystkie filmy z tej serii!
       Aby umówić wizytę, należy skontaktować się z najbliższym Multikinem z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem.
       Cena biletu: 12 zł, opiekunów grup zapraszamy bezpłatnie.
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama