UWAGA!

Multibabykino

 Elbląg, Multibabykino

W każdą środę Multikino zaprasza rodziców z małymi dziećmi na specjalnie zorganizowane seanse filmowe. Dziś (25 października) o godz. 12 na ekranie wyświetlony zostanie „World Trade Center” - film oparty na faktach, opowiadający o tragedii, która wydarzyła się 11 września 2001 roku w Nowym Jorku.

Ekipa Port Authority Police Department z centralnego Manhattanu pojechała do World Trade Center. Pięciu ludzi weszło do środka budynków i zostało uwięzionych pod gruzami, gdy zawaliły się wieże. W cudowny sposób McLoughlin i Jimeno przeżyli, ale zostali pogrzebani pod betonowymi płytami i warstwami poskręcanego metalu, kilka metrów pod gruzami. Nie widzieli się nawzajem, obaj słyszeli tylko, że kolega przeżył, i przez następnych 12 godzin nawzajem utrzymywali się przy życiu - opowiadając sobie o swych rodzinach, pracy w policji, nadziejach i rozczarowaniach. To także historia ich żon oraz ich rodzin, które przeżyły piekło, nie mając żadnych informacji o bliskich. To także historia pełnego determinacji żołnierza, który ich znalazł, oraz setek strażaków, policjantów i ratowników, którzy ich ocalili.
     Reżyseria Oliver Stone, scenariusz Andrea Berloff . Obsada: Nicolas Cage, Michael Pena, Maria Bello, Maggie Gyllenhaal. USA 2006.
     W Multibabykinie seanse odbywają się w specjalnej atmosferze sprzyjającej maluchom - dźwięk jest ściszony, przyciemnione światło, a temperatura podwyższona. Każda mama i każdy tata będzie miał do dyspozycji dwa wygodne fotele, a przy mniejszej frekwencji nawet trzy. Na fotelu można położyć fotelik samochodowy, będzie też specjalne miejsce na wózki.
     Bilety w cenie 10 zł (bezpłatne wejście dla dzieci do 1 roku życia).
     
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Ale repertuar super film tragiczno-katastroficzny dla mamay i malucha .Ktoś się z ch...m na głowy pozamieniał,a i godzina też gwarantująca wielką frekwencji.Brawo za pomysł -głupota roku.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Hugo Viana(2006-10-25)
 • Co racja to racja...Wybór rzeczywiście niefortunny. Równie dobrze mogli puścic tym maluchom jakiś dokument z Iraku...Kompletny brak pomyślunku
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wojt_78(2006-10-25)
 • napewno w samo południe w środku tygodnia mamy wyrwały sie do kina!! decyzja dyrekcji mulitikna zaostała moim zdaniem wogóle nie przemyślana. Przede wszystkim ze względu na wybór filmu jak i godziny jego wyswietlenie . Uważam ze to jeden wielki kit!!! pozdr
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  jolaczu(2006-10-25)
Reklama