UWAGA!

Najlepsze ceny biletów w Multikinie

2012-09-17
Aktualizowany 2012-11-09 08:30
 
Elbląg, Najlepsze ceny biletów w Multikinie

Jesienna aura, która nastała za oknami nie sprzyja spacerom ani spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Dlatego szare październikowe oraz listopadowe dni najlepiej spędzić w kinach sieci Multikino, korzystając z promocyjnych cen biletów.

Zwłaszcza, że właśnie tam dzięki akcjom cenowym: „Poniedziałki z Coca Cola”, „Wtorki FB” oraz „Bueno Czwartki” można oglądać najlepsze produkcje filmowe w najprzystępniejszych cenach.
       Od września w kinach sieci Multikino od poniedziałku do czwartku można oglądać najlepsze filmy w najkorzystniejszych cenach. A to wszystko dzięki akcjom cenowym: „Poniedziałki z Coca Cola” „Wtorki FB” oraz „Bueno Czwartki”.
       Każdy kinomaniak, który kupuje zestaw z dowolnym napojem Coca Cola w Multikinie, otrzymuje kupon upoważniający do zakupu w poniedziałek biletu za 10 zł na dowolny film z repertuaru. Natomiast we wtorki osoby, które są fanami Multikino Polska na  portalu facebook.com i skorzystają z aplikacji, mogą oglądać filmy 2D za 13 zł. We wrześniu do akcji cenowych dołączyły „Bueno Czwartki”. Dzięki nim widzowie, przychodzący w czwartek do kin sieci Multikino lub Silver Screen z trzema opakowaniami po batonikach Kinder Bueno lub Kinder Bueno White mogą zakupić bilet na dowolny seans filmowy za jedyne 10 zł.
      
       W październiku Multikino zaprasza do obejrzenia z biletami w najlepszych cenach takich produkcji, jak: „Jesteś Bogiem” „Na tropie Marsupilami”, „Paryż-Manhattan”, „Obława” oraz „Skyfall”. Natomiast już w listopadzie druga część „Sagi Zmierzch: Przed świtem”, „Miłość” oraz „Pokłosie”.
      
       Szczegóły można znaleźć na stronie.
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama