UWAGA!

Poranki z Bionicle...

Elbląg, Poranki z Bionicle...

Multikino zaprasza na przedpremierowe pokazy pełnometrażowego filmu dla dzieci „Bionicle - narodziny legendy”. Najbliższe seanse już w ten weekend (29 i 30 sierpnia).

Mata Nui, niegdyś potężny władca, trafia na galaktyczne złomowisko pełne uszkodzonych części i skorodowanego metalu. Po wygraniu zaciętego pojedynku gladiatorów mieszkańcy pobliskiej miejscowości proszą go o pomoc w walce z ich największym wrogiem - złym Skrallem i ponurymi Łowcami Kości. Mata Nui wspólnie z oddziałem gladiatorów wyruszy na niebezpieczną misję, podczas której zostanie odkryty jeden z największych sekretów Bionicle.
       Rżyseria Mark Baldo, scenariusz Sean Catherine Derek. USA, 2009.
      
       Podczas Poranków z Bionicle... w Multikinie obywać się będą konkursy, w których do wygrania będzie zestaw klocków Lego oraz płyty DVD z filmem „Bionicle - narodziny legendy”.
       Przedpremierowe pokazy filmu będzie można zobaczyć w każdą sobotę i niedzielę od 29 sierpnia do 20 września. Seanse rozpoczynają się o godz. 12. Ta forma pokazów adresowana jest do grupy wiekowej powyżej 6 roku życia. Bilety na poranki w specjalnej cenie 10 zł.
      
      
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama