UWAGA!

Przedsprzedaż biletów na film „Pitbull: Niebezpieczne kobiety”

Przedsprzedaż biletów na film „Pitbull: Niebezpieczne kobiety”

Najnowszy „Pitbull” w kinie Światowid przedpremierowo już 10 listopada. Bilety na pierwsze projekcje są już w sprzedaży. Właśnie teraz można zarezerwować najlepsze miejsca.

„Pitbull: Niebezpieczne kobiety” to kontynuacja głośnego hitu – „Pitbull. Nowe porządki”, który obejrzało blisko 1,5 miliona widzów.
       - Druga część filmowej trylogii „przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku” – mówi reżyser Patryk Vega, obiecując widzom jeszcze więcej humoru, akcji oraz znakomitą ekipę aktorską. Jej skład tworzą ulubieńcy publiczności z części pierwszej oraz plejada zupełnie nowych twarzy.
       Tym razem policyjny świat zostanie pokazany z perspektywy kobiet. W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem mafii "paliwowej", której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić… Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski) – pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią, natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna – Drabina (Alicja Bachleda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia…
      
       czas trwania: 2 godz. 15 min
       reżyseria: Patryk Vega
       scenariusz: Patryk Vega
       gatunek: Sensacyjny
       produkcja: Polska
       premiera:11 listopada 2016 (Polska) 11 listopada 2016(świat)
      
       Plan pierwszych projekcji filmu „Pitbull: Niebezpieczne kobiety”
       10 listopada, godz. 20 - przedpremiera
       11 listopada, godz. 15:00, 17:45 i 20:30 - premiera
       12 listopada, godz. 15:00, 17:45 i 20:30
       13 listopada, godz. 14:30, 17:15 i 20:00
      
       Bilety na film można nabyć online (link: http://rezerwacja.swiatowid.elblag.pl/swiatowid/Repertoire.aspx) lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30.Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl
      
Karolina Śluz, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)