UWAGA!

Retro weekend

 Elbląg, Monika Andrzejewska.
Monika Andrzejewska.

Na weekend 18 i 19 listopada elbląski Teatr Dramatyczny proponuje dwa muzyczne spektakle – „Ach te baby... w Cafe Sax” i „Każdemu wolno kochać... w Cafe Sax”. Warto dać się ponieść zaczarowanym piosenkom z lat 20-tych i 30-tych XX stulecia.

Dwa wieczory w Cafe Sax to tym razem wyśmienite retro kabaretowe po mistrzowsku oddające nastrój, lekkość i wdzięk szlagierów z tamtych lat, tęsknotę za miłością i jej pragnienie.
     Na spektakle złożyły się popularne przeboje autorów i wykonawców lat 20. i 30. XX stulecia, m.in. Zygmunta Karasińskiego, Jerzego Petersburskiego, Henryka Warsa, Juliana Tuwima, Jana Brzechwy, Mariana Hemara, Hanki Ordonówny, Zuli Pogorzelskiej, Lody Halamy, Adolfa Dymszy, Eugeniusza Bodo, Jana Kiepury i Ludwika Sempolińskiego.
     Spektakle wyreżyserowała Ewa Marcinkówna, a występują w nich: Monika Andrzejewska, Marta Masłowska, Teresa Suchodolska-Wojciechowska i Ewa Tucholska (gościnnie). Paniom towarzyszy grający na żywo zespół muzyczny.
     Spektakl „Ach te baby...” odbędzie się 18 listopada (sobota), zaś spektakl „Każdemu wolno kochać...” - 19 listopada (niedziela). Początek o godz. 19.
     
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama