UWAGA!

Słaby punkt

 Elbląg, Słaby punkt

W piątek 31 sierpnia na ekranie kina Światowid pojawił się thriller „Słaby punkt”, w którym główną rolę gra Anthony Hopkins.

Kiedy Ten Crawford dowiaduje się, że jego piękna i dużo od niego młodsza żona Jennifer ma romans, zaczyna planować jej morderstwo… morderstwo doskonałe. Jednym z policjantów, którzy przybywają na miejsce zbrodni, jest negocjator detektyw Rob Nunally, jedyny funkcjonariusz, który otrzymuje pozwolenie wejścia do domu. Co zaskakujące, Crawford chętnie przyznaje się do zabicia swojej żony, ale Nunally nie poświęca temu wystarczająco dużo uwagi, ponieważ jest zbyt oszołomiony tym, że na podłodze w kałuży krwi odnajduje swoją kochankę, której prawdziwej tożsamości nigdy nie poznał. Chociaż postrzelono ją z bardzo niewielkiej odległości, Nunally stwierdza, że Jennifer nadal żyje. Crawford zostaje natychmiast aresztowany i postawiony w stan oskarżenia zaraz po wysłuchaniu jego zeznań. Z pozoru jest to kolejna „szybka sprawa” dla Willy’ego Beachuma, szalenie utalentowanego asystenta w biurze prokuratora rejonowego, który przymierza się już do opuszczenia obecnej pracy i do przejścia na lukratywne stanowisko w odnoszącej duże sukcesy firmie zajmującej się prawem korporacyjnym.
     Reżyseria Gregory Hoblit, scenariusz: Daniel Pyne, Glenn Gers. Obsada: Anthony Hopkins, Ryan Gosling, David Strathairn, Billy Burke, Rosamund Pike. USA, 2007.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama