UWAGA!

„Statyści” przed premierą

 Elbląg, „Statyści” przed premierą

W najbliższy weekend (20-22 października) Multikino zaprasza na przedpremierowe seanse polskiej komedii „Statyści”. Ponadto z okazji premiery filmu z przyszłym tygodniu w kinie zorganizowane zostaną warsztaty aktorskie i casting.

Grupa przypadkowych ludzi - życiowych rozbitków - dostaje od losu niezwykłą szansę. Nieoczekiwanie wyróżnieni z szarego tłumu równie przeciętnych postaci, zostają statystami w filmie kręconym przez Chińczyków. Przekonują się o własnej wartości, niejako podnoszą się z kolan i... ruszają do działania. Jedni nauczą się asertywności, drudzy - samodzielności, jeszcze inni odważą się wyjść z cienia innych i zaczną żyć własnym życiem, zaczną kochać. Jeszcze raz miłość okaże się motorem wszelkiego działania, kluczem do przemian i ich zwiastunem. Jeszcze raz dzięki miłości dojdzie do czegoś, co jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe.
     Reżyseria Michał Kwieciński, scenariusz Jarosław Sokół. Obsada: Kinga Preis, Bartosz Opania, Anna Romantowska, Krzysztof Kiersznowski. Polska 2006.
     Przedpremierowe seanse odbędą się w piątek o godz. 18.15, w sobotę o godz. 17 i w niedzielę o godz. 19.
     Natomiast w przyszły piątek (27 października) w godz. 18-20 w elbląskim Multikinie odbędą się warsztaty dla osób chcących zdawać do szkoły aktorskiej oraz pragnących wygrywać castingi, a w sobotę (28 października) w godz. 14-19 zorganizowany zostanie casting do najnowszego filmu Michała Kwiecińskiego. W jury zasiądą: Nina Dziwniel-Stępka - pedagog, instruktor teatralny, dykcjonista, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury; Mirosław Siedler - dyrektor Teatru Dramatycznego; Marcin Borchardt - dziennikarz, reżyser, scenarzysta; Maciej Jurewicz - dyrektor Multikina oraz Michał Giorew - twórca filmowy.
     Aby wziąć udział w castingu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się w kasach Multikina oraz kupić bilet na film „Statyści”.
     
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama