UWAGA!

Trójwymiarowa przygoda w Multikinie

Elbląg, Trójwymiarowa przygoda w Multikinie

Elbląski multipleks zaprasza wszystkich widzów na specjalny cykl „Przygoda 3D”, czyli pokazy pięciu krótkometrażowych filmów edukacyjnych zrealizowanych w wersji trójwymiarowej. Start już w piątek 9 października.

Przez kilka tygodni, codziennie w godzinach porannych, miłośnicy trójwymiarowego kina będą mogli obejrzeć filmy zrealizowane w wersji 3D. W repertuarze znalazło się pięć tytułów: „Dzikie Safari 3D” (od 9 do 15 października), S.O.S. dla planety 3D” (od 16 do 22 października), „3Dmania – Tajemnice trzeciego wymiaru” (od 23 do 29 października), „Tajemnice nawiedzonego zamku” (od 30 października do 5 listopada) i „Obcy. Kosmiczna inwazja 3D” (od 6 do 12 listopada).
      
       Dzikie Safari 3D (9-15 października)
       Nigdy wcześniej na wielkim ekranie nie pokazywano przyrody w tak realistyczny sposób. Niezwykła przygoda, w której widz, podróżując przez południowoafrykańskie parki, staje twarzą w twarz z dzikimi zwierzętami – ogromnymi słoniami, nieuchwytnymi lampartami i żarłocznymi lwami.
       Film pozwala widzom na nowo odkryć piękno i wdzięk stworzeń, które od niedawna objęte są ochroną. Można podziwiać bogactwo afrykańskiej przyrody oraz jej znaczenie dla równowagi biologicznej całego świata. Dzięki filmowi widz zanurza się w naturalnym środowisku dzikich zwierząt i dostrzega, jaką ważną rolę odgrywa potrzeba jego ochrony.
      
       S.O.S. dla planety 3D (16-22 października)
       Niezwykła lekcja ekologii dla dzieci i młodzieży. Film, wykorzystując najnowocześniejsze techniki trójwymiarowej animacji cyfrowej, ukazuje problemy globalnego ocieplenia, zanieczyszczenia mórz oraz zagłady lasów. Zaawansowana technologia 3D została wykorzystana do zabawy i nauki zarazem. Film niesie dla nowych pokoleń na całym świecie proekologiczne przesłanie ochrony dóbr przyrody ożywionej na naszej planecie.
      
       3Dmania – Tajemnice trzeciego wymiaru (23-29 października)
       Zaawansowana produkcja ukazująca w pełni niezwykłą technologię 3D. Realizacja łącząca obrazy tworzone komputerowo z żywą akcją odkrywa historię fotografii oraz filmów trójwymiarowych, aż do scen z najsłynniejszych filmów Hollywood ukazanych w trzecim wymiarze. Film został zapisany cyfrowo w rozdzielczości dwukrotnie wyższej niż obraz z taśmy 35 mm. Realizacja obrazów cyfrowych zajęła prawie 140 tys. godzin, czyli 5755 dni.
      
       Tajemnice nawiedzonego zamku (30 października – 5 listopada)
       Wielkoformatowa produkcja 3D wytwórni nWave Picture, która przeniesie widzów do tajemniczego zamku. Akcja filmu ukazana jest z perspektywy jednej osoby, co sprawia, że widz czuje się jak w środku akcji. Kombinacja spektakularnej animacji i oszałamiającego efektu stereoskopowego 3D sprawia, że „Tajemnice Nawiedzonego Zamku” są do tej pory jednym z największych osiągnięć sztuki filmów trójwymiarowych.
      
       Obcy. Kosmiczna inwazja 3D (6-12 listopada)
       Animowane kino przygodowe 3D dla dzieci. Jeden z pierwszych pełnometrażowych filmów animowanych wykorzystujących technologię trójwymiarowa.
       Grupa wesołych kosmitów przemierza Wszechświat w poszukiwaniu nowej planety, która mogliby zasiedlić. Zmęczeni podróżą Obcy trafiają na przyjaźnie wyglądającą planetę – Ziemię. Przed wybudowaniem bazy wysyłają zwiadowczą sondę z najodważniejszymi przedstawicielami swojej rasy na pokładzie. Przypadkowo lądują w środku „Planety Przygód”, nowego, nafaszerowanego nowinkami technicznymi parku rozrywki. Nie przypuszczają nawet, że czeka na nich więcej przygód niż w samym kosmosie
      
       Ceny obowiązujące na „Przygodę 3D ”: klienci indywidualni – 15 zł (bilet normalny), 13 zł (bilet uczniowski/studencki/ulgowy); grupy zorganizowane – 12 zł (bilet szkolny/grupowy).
      
      
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama