UWAGA!

W Światowidzie Szybki Cash

 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Opowieść o trzech mężczyznach, którzy marzą o szybkiej i dużej forsie. Kino „Światowid” zaprasza od najbliższego piątku 19 października, na szwedzki thriller „Szybki Cash”.

Johan jest studentem ekonomii, który imprezuje ze swoimi bogatymi kumplami z uczelni, gra syna dyplomaty. W rzeczywistości zarabia na chleb jeżdżąc taksówką. Zazdrości kolegom, których bez trudu stać na wszystko. W dodatku zakochuje się w dziewczynie z wyższych sfer. Aby mieć więcej pieniędzy na wystawne życie, wplątuje się w ciemne interesy. Mrado ściąga haracze dla serbskiej mafii, a teraz ma zabić kogoś na jej zlecenie. Próbuje też pogodzić swoją „pracę” z opieką nad ośmioletnią córką, której matka wylądowała na odwyku. Jorge właśnie uciekł z więzienia. Chce zgarnąć duży szmal, a potem czmychnąć z kraju. Ma plan. Ale po piętach depczą mu nie tylko stróże prawa, lecz także Serbowie, którym podpadł. Wszyscy trzej marzą o dużej forsie, a złośliwy los w końcu krzyżuje ich drogi. Szybki cash okazuje się jednak nie tak łatwy do zdobycia i ma wysoką cenę.
       Scenariusz: Maria Karlsson, Daniel Espinosa. Reżyseria: Daniel Espinosa. Obsada: Joel Kinnaman, Matias Padin, Dragomir Mrsic. Dramat/kryminał/thriller, Szwecja, 2010, 119 min.
      
       Film „Szybki Cash” w kinie „Światowid” od 19 października do 1 listopada. Cena biletu: 14 zł normalny i 12 zł ulgowy. Rezerwacja: 55 611 20 68, 76 i szczegółowy repertuar na stronie.
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama