UWAGA!

Weekend z Czechowem

Elbląg, Scena ze spektaklu - na pierwszym planie Mariusz Michalski, dalej Lesław Ostaszkiewicz i Teresa Suchodolska-Wojciechowska
Scena ze spektaklu - na pierwszym planie Mariusz Michalski, dalej Lesław Ostaszkiewicz i Teresa Suchodolska-Wojciechowska (fot. arch. teatru)

W jesienne wieczory (16, 17, 18 października) Teatr im. Aleksandra Sewruka zaprasza na dowcipny spektakl o uczuciach pt. „Niedźwiedź i Oświadczyny", który powstał na podstawie jednoaktówek Antoniego Czechowa.

„Niedźwiedź" i „Oświadczyny" Antoniego Czechowa to utwory pełne dowcipu, akcji, dynamizmu oraz znakomitych dialogów. Z pozoru dwie różne historie łączy wspólny mianownik - uczucia. Na scenie można zobaczyć cały wachlarz emocji - od miłości po nienawiść, od złości aż po pasję. Postaci są wyraziście skonstruowane, barwne, o bogatym życiu wewnętrznym. „Niedźwiedź" i „Oświadczyny" to potężna dawka humoru w najlepszym wydaniu.
       Elbląski spektakl, w którym połączono dwie jednoaktówki Czechowa, wyreżyserował Wiaczesław Żiła, etatowy reżyser Akademickiego Teatru Dramatycznego w Tarnopolu na Ukrainie. Występują: Teresa Suchodolska - Wojciechowska, Mariusz Michalski, Marta Masłowska, Jerzy Przewłocki i Lesław Ostaszkiewicz. Scenografię do spektaklu przygotowali Łucja i Bruno Sobczakowie.
       Spektakl „Niedźwiedź i Oświadczyny" grany będzie 16, 17 i 18 października (piątek – niedziela) o godz. 19. Piątkowy spektakl zbiegnie się z małym jubileuszem – zostanie zagrany po raz 50.
       Cena biletu: 20 zł (ulgowy), 25 zł (normalny).
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama