UWAGA!

Wojownicze żółwie ninja

 Elbląg, Wojownicze żółwie ninja

W piątek 28 września na ekrany Multikina wszedł animowany film przygodowy „Wojownicze żółwie ninja”.

Po porażce ich odwiecznego wroga Schreddera, żółwie dorastają i zaczyna je dzielić coraz większa przepaść… Ich mistrz - szczur Splinter - stara się zrobić wszystko, by przywrócić grupie jedność, tym bardziej, że niepokoją go dziwne rzeczy, które zaczynają dziać się w Nowym Jorku. Przedsiębiorca inwestujący w nowe technologie, Maximillian J. Winters przy pomocy armii kosmicznych potworów próbuje przejąć władzę nad miastem. Jedynie superdrużyna Wojowniczych Żółwi Ninja może go powstrzymać - Leonardo, Michelangelo, Donatello i Raphael. Mając u boku dawnych sprzymierzeńców - April O’Neil i Caseya Jonesa, żółwie gotowe są stoczyć walkę, w której stawką jest ich życie. Ponownie zmierzą się z tajemniczym Foot Clan, walczącym po stronie Wintersa i używającym technik znanych Ninja.
     Scenariusz i reżyseria Kevin Munroe. USA 2007. Głos w polskiej wersji językowej: Paweł Małaszyński jako Leonardo, Tede jako Michelangelo, Borys Szyc jako Rafael i Mateusz Damięcki jako Donatello.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Film jest w polskiej wersji językowej i nie ma tam Foot Clan, tylko Klan Stopy, wiem że to to samo ale małym dzieciom robi to różnicę. Film nadaje się dla dzieci, które nigdy nie oglądały serialu ani nie czytały komiksów o TMNT. To są zupełnie inne żółwie a poza tym nie ma już Shreddera. Dawni fani żółwi się zawiodą. Wszystko się zmienia... Nadchodzi nowe pokolenie.
Reklama