UWAGA!

Z cyklu Wtorkowe Kino Dla Dorosłych

Z cyklu Wtorkowe Kino Dla Dorosłych

Coraz większą popularnością wśród widzów cieszy się Wtorkowe Kino Dla Dorosłych. Tym razem kino Światowid zaprasza na film pt. „Wszystkie nieprzespane noce”. Projekcja odbędzie się 8 listopada o godz. 12.

Wtorkowe Kino Dla Dorosłych to cykl, który powstał z myślą o dorosłych widzach. Proponujemy filmy polskie lub z dubbingiem czy z lektorem.
       - Cena biletu pozostaje niezmienna, to znaczy, że  widzowie zapłacą tylko 10 zł za wstęp na seans filmowy – mówi Natalia Piotrowska z kina Światowid.
       Propozycja kina Światowid na najbliższy wtorek to film pt. „Wszystkie nieprzespane noce”.
       Emocjonalny portret współczesnych dwudziestolatków, będący manifestem niespokojnego pokolenia urodzonych po 1989 roku. Nagrodzony za najlepszą reżyserię na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Sundance oraz Nagrodą Publiczności na 16. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty, nowy film Michała Marczaka – autora głośnego „Fuck for Forest” – porównywany jest przez krytyków do twórczości Sofii Coppoli czy kultowego dzieła Andrzeja Wajdy „Niewinni czarodzieje”. Przypominający atmosferą „Spring Breakers” Harmony’ego Korine’a film znalazł się w prestiżowym Konkursie Głównym 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni.
      
       Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30 (lub 15 minut przed seansem).
        Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres: kino@swiatowid.elblag.pl
      
Karolina Śluz, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)