UWAGA!

Za niebieskimi drzwiami w kinie Światowid

Za niebieskimi drzwiami w kinie Światowid

To pierwszy polski film zrealizowany z takim rozmachem i efektami specjalnymi, że spodoba się całej rodzinie. Pokazuje, jak wielką wartością jest siła tkwiąca w rodzicielskiej miłości. Jest w nim wszystko, co kochają dzieci – ciekawi bohaterowie, tajemnicze potwory i nowi przyjaciele – magiczne, kolorowe ptaki. Opowiada o tym, co się dzieje, gdy zamykasz oczy i zasypiasz…„Za niebieskimi drzwiami” w kinie Światowid od 4 do 17 listopada.

Takiej ekranizacji polskiego bestsellera i jednocześnie lektury wybieranej przez wielu nauczycieli jeszcze w kinach nie było. Film „Za niebieskimi drzwiami” w reżyserii Mariusza Paleja zabiera widzów do niezwykłego świata. Tak realnego, że można w nim zamieszkać, tak ekscytującego, że chce się go poznawać i tak tajemniczego, że można się go bać.
       Idąc na ten film do kina, widzowie będą mogli jednocześnie zrobić coś dobrego, bo część dochodów ze sprzedaży biletów zostanie przekazana Fundacji Ewy Błaszczyk  - „Akogo?” Jedną z głównych ról w filmie gra Ewa Błaszczyk założycielka Fundacji „Akogo?”.
      
       czas trwania: 1 godz. 30 min
       reżyseria: Mariusz Palej
       scenariusz: Adam Wojtyszko, Magdalena Nieć, Katarzyna Stachowicz-Gacek
       gatunek: Dla młodzieży
       produkcja: Polska
       premiera: 4 listopada 2016 (Polska) 4 listopada 2016 (świat)
      
       Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30.Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl
      
Karolina Śluz, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Cytat z filmu Rejs"A w filmie polskim, proszę pana, to jest tak: nuda. .. Nic się nie dzieje, proszę pana. Nic. Taka, proszę pana. .. Dialogi niedobre. .. Bardzo niedobre dialogi są. W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. (. .. ) A polski aktor, proszę pana. .. To jest pustka. .. Pustka, proszę pana. .. Nic! Absolutnie nic. "