UWAGA!

1500 zł dla przedszkola i nagrody dla maluchów. Weź udział w konkursie EPWiK

 1500 zł dla przedszkola i nagrody dla maluchów. Weź udział w konkursie EPWiK

1500 zł dla przedszkola na materiały edukacyjne, a dla przedszkolaków wyjazd rodzinny do Dino Parku w Malborku oraz zestawy klocków Lego, to nagrody które można wygrać w konkursie plastycznym ogłoszonym przez Elbląskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji. Zobacz szczegóły i baw się z nami.

Zuzia jest małą super bohaterką z Elbląga, która szuka pomocnika, aby przekonać elblążan do picia wody z kranu. I to zadanie dla przedszkolaków, którzy powinni narysować pomocnika Zuzi. Ogłaszamy razem z Elbląskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji wielki konkurs dla elbląskich przedszkolaków w wieku 5-6 lat. Do wygrania wyjazd rodzinny do Dino Parku w Malborku, zestawy klocków Lego dla przedszkolaków i pieniądze dla przedszkola!

 

- Woda płynąca w elbląskich kranach jest regularnie badana, a więc bezpieczna. Wpływa korzystnie na zdrowie, bo jest bogata w składniki mineralne, jest czysta i smaczna, bo pochodzi z ujęć głębinowych - mówi Zuzia, elbląska super bohaterka, która chce przekonać elblążan do picia wody z kranu.

Do tego jednak potrzebuje pomocnika. I tu jest zadanie dla elbląskich przedszkolaków, którzy powinni narysować (technika dowolna) pomocnika Zuzi.

 

Co można wygrać?

I nagroda to wyjazd rodzinny (dwie osoby dorosłe plus dwójka dzieci) do Dino Parku w Malborku oraz zestaw klocków Lego o wartości 200 zł.

II nagroda to zestaw klocków Lego o wartości 200 zł,

III nagroda - klocki Lego o wartości 150 zł.

Przedszkole, do którego uczęszcza autor/autorka zwycięskiej pracy, zostanie nagrodzone kwotą 1500 zł netto.

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Przedszkolaki z elbląskich przedszkoli rysują pomocnika Zuzi. Opiekun przedszkolny konkursu wybiera trzy najciekawsze prace i dostarcza je na konkurs do Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl, (ul. 1 Maja 1 c w Elblągu) do 17 marca 2023 roku.

 

W Światowym Dniu Wody (22 marca) wszystko będzie jasne. Wtedy to nastąpi rozstrzygnięcie konkursu i będzie wiadomo, kto zostanie pomocnikiem Zuzi. Zapraszamy do rysowania!

 

Regulamin konkursu

Metryczka udziału w konkursie

---- autopromocja ---

red.

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie