UWAGA!

Angel

 Elbląg, Angel

Na ekranie kina Światowid oglądać można film kostiumowy „Angel”. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenie.

Ponure wiktoriańskie miasteczko Norley jest miejscem, z którego chce się uciec. Ale dokąd, skoro Londyn jest oddalony o wiele mil? O tym, by pojechać do stolicy i zacząć tam ekscytujące życie, marzy Angel, córka sklepikarki. Dziewczyna spędza każdą wolną chwilę na pisaniu romansów, w których wszystkie bohaterki są piękne, wytwornie ubrane, szczęśliwe i adorowane przez przystojnych, bogatych mężczyzn. Kiedy Angel odczytuje przed klasą fragmenty swojej pierwszej powieści „The Lady Irania”, zagłuszają ją salwy śmiechu. Staje się obiektem kpin całego miasteczka. Jednak nic sobie z tego nie robi, zapełniając kolejne strony wydumanymi historiami. Wkrótce okaże się, że jej upór i determinacja opłaciły się.
     Scenariusz i reżyseria Francois Ozon. Obsada: Romola Garai, Sam Neill, Charlotte Rampling, Michael Fassbender. Wielka Brytania, Belgia, Francja 2006.
     Pojedyncze zaproszenia na seans we wtorek (godz. 17) wygrali Grażyna Niedzielska i Tomasz Sobiecki, natomiast na czwartek (godz. 17:15) - Anna Gałkowska i Joanna Załęska. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama