UWAGA!

Bilety na „Jestem” i „Ukryte”

Elbląg, Kadr z filmu „Jestem”.
Kadr z filmu „Jestem”.

Tydzień z „Rzeczpospolitą” dobiega końca. Przed nami jeszcze dwa wieczory w Światowidzie, a podczas nich projekcje filmów „Jestem” i „Ukryte”. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenie.

Dziś zaprezentowany zostanie film „Jestem” w reżyserii Doroty Kędzierzawskiej, która miała być gościem pierwszego dnia imprezy, ale wystraszył ją mróz. Film „Jestem” to wzruszająca opowieść o chłopcu, który po ucieka z domu dziecka. Nieszukany przez nikogo, nieoczekiwany przez matkę, u której chciał zamieszkać - zostaje sam ze sobą. A stara, nieużywana barka, przycumowana na brzegu rzeki, staje się jego nowym domem.
     Z kolei w sobotę, ostatniego dnia Tygodnia z „Rzeczpospolitą”, na ekranie pojawi się film „Ukryte”, w którym główne role grają Juliette Binoche i Daniel Auteuil. Film opowiada historię George’a, prezentera telewizyjnego, który pewnego dnia otrzymuje tajemniczą paczkę z kasetą wideo. Na taśmie ktoś zarejestrował momenty z życia jego i jego rodziny. Z czasem nagrywane na kasetach filmy stają się coraz bardziej intymne, stawiają rodzinę w nieprzyjemnej sytuacji.
     Pojedyncze zaproszenia na film „Jestem” wygrali Monika Żurek i Piotr Westfal. Natomiast pojedyncze bilety na na film „Ukryte” otrzymują Joanna Czarnecka i Tomasz Rosiński. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
     
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama