UWAGA!

Depeche Mode w Multikinie

2007-04-12
Aktualizowany 2007-04-12 17:22
Elbląg, Depeche Mode w Multikinie

W czwartek 12 kwietnia o godz. 19 Multikino zaprasza na koncert Depeche Mode na dużym ekranie. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenie na dzisiejszy wieczór.

W ramach kolejnej części cyklu koncertów muzycznych na wielkim ekranie Multikino przy współpracy z EMI Music wyemituje dwa wydawnictwa DVD grupy Depeche Mode -„Devotional” i „The Best Of Videos”. Założony w 1981 roku zespół Depeche Mode w sumie przez ponad 400 tygodni był obecny na brytyjskich listach przebojów i cieszy się niesłabnącym uznaniem na całym świecie.
     Koncert „Devotional” został zrealizowany w 1993 roku i nadal przez wielu fanów uznawany jest za jedno z najciekawszych widowisk grupy. Podczas koncertu można usłyszeć takie utwory jak: „Higher Love”, „World In My Eyes”, „Walking In My Shoes”, „Stripped”, „Condemnation”, „Judas”, „Mercy In you”, „I Feel you”, „Never Let Me Down Again”, „Rush”, „In Your Room”, „Personal Jesus”, „Enjoy The Silence”, „Fly On The Windscreen”, „Everything Counts” oraz „Halo” i „Policy Of Truth”.
      Po koncercie widzowie Multikina będą mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć najlepsze teledyski Depeche Mode, które znalazły się na najświeższym wydawnictwie grupy „The Best Of Videos”. Zbiór ten zawiera ponad 20 teledysków zespołu oraz krótki film, charakteryzujące się wyjątkowym artyzmem.
     Podwójne zaproszenia na koncert wygrali: Elżbieta Gubaro i Łukasz Kraśnik. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
     
     
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama