UWAGA!

Endermologia - metoda nr 1 na świecie

 Elbląg, Endermologia - metoda nr 1 na świecie

Studio Neo Ladyzaprasza na zabiegi endermologii, metody dzięki której możemy w sposób skuteczny i potwierdzony medycznie poprawić wygląd naszego ciała. Sprawdź czy wygrałaś zaproszenie na masaż ciała Złotym Masłem Karite.

Endermologia to proces, który polega na połączeniu podciśnienia z równoczesnym bardzo precyzyjnym masażem mechanicznym. Dzięki tej mobilizacji tkanki łącznej następuje jej stymulacja, a także zmniejszenie retencji wody, protokoły medyczne potwierdzają także wzrost kolagenu do 120%.
     Metoda wykorzystywana jest obecnie m.in. do: zwalczania cellulitu, modelowania ciała, likwidacji poduszeczek tłuszczowych, wspomagania leczenia blizn, poparzeń, zwłóknień, rozstępów, żylaków, drenażu limfatycznego.
     Najbardziej spektakularne efekty uzyskuje się w zwalczaniu cellulitu. Już bowiem 8 na 10 kobiet jest dotkniętych tą przykrą dolegliwością. Pojawia się ona u osób coraz młodszych, także szczupłych. Nawet poważne i długotrwałe ćwiczenia fizyczne nie są w stanie zlikwidować "pomarańczowej skórki". Jeżeli bowiem dojdzie nawet do likwidacji poduszek tłuszczowych jakimikolwiek metodami, skóra nie jest w stanie samoczynnie wrócić do swego poprzedniego stanu, odzyskać elastyczności.
     Endermologia jest aktualnie bezsprzecznie uznawana za numer 1 na całym świecie. Jest przedmiotem szeregu badań klinicznych i opracowań naukowych, wykonanych przez czołowe ośrodki naukowe świata jak Uniwersytet Los Angeles, Centrum Biologii Molekularnej w Mediolanie, Uniwersytet Brukselski czy Uniwersytet Nowojorski.
     W terapii zaleca się wykonanie od 14 do 20 zabiegów, początkowo dwa razy, później raz w tygodniu. Aktualna wersja urządzenia to KeyModule aparat sterowany mikroprocesorem, posiadający 92 automatyczne programy, stosowany już w 70 krajach świata. Codziennie w 7 tysiącach gabinetów na całym świecie 20 tys. osób pobiera zabiegi, a w Elblągu tylko w Studio Zdrowia Neo Lady.
     Metoda endermologii jest jedyną metodą, która uzyskała potwierdzenie skuteczności działania, a aparat Keymodule uzyskał certyfikat medyczny.
     Jest to bardzo ważne, albowiem jest wiele innych aparatów, które próbują naśladować tę metodę, niestety z mizernymi efektami, bowiem działają podobnie do odkurzacza.
     www.neolady.pl
     
     Zaproszenie na masaż ciała Złotym Masłem Karite wygrała Kamila Klaman. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama