UWAGA!

Kino Światowid: Renifer Niko ratuje święta

Elbląg, Kadr z filmu
Kadr z filmu

Na ekranach kina Światowid oglądać można animowany film familijny „Renifer Niko ratuje święta”. Dla naszych najmłodszych Czytelników mamy trzy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś jedno z nich!

Małego renifera Niko samotnie wychowała mama, ponieważ jego tata jest członkiem legendarnej Powietrznej Eskadry Świętego Mikołaja. Niko nigdy nie spotkał taty, ale bardzo go podziwia i chciałby w przyszłości być taki jak on. Marzy o tym, aby dostać się do ekipy najbardziej odlotowych reniferów – reniferów Świętego Mikołaja. Kiedy stado głodnych wilków, któremu przewodzi Czarny Wilk, napada na renifery, Niko postanawia zwrócić się o pomoc do taty. Aby go odnaleźć i pokrzyżować niecne plany wrogów, mały renifer razem z przyjaciółmi – wiewiórką Juliusem i łasicą Wilmą, wyrusza w długą i niebezpieczną podróż.
       Reżyseria: Michael Hegner, Kari Juusonen. Scenariusz: Hannu Tuomainen, Marteinn Thorisson. Głosy w polskiej wersji językowej: Jaś Rotowski, Elżbieta Jędrzejewska, Jarosław Boberek, Anna Dereszowska, Piotr Fronczewski. Finlandia, Dania, Niemcy, Irlandia, 2008.
      
       Pojedyncze zaproszenia na film wygrały: Gabriela Krzemińska, Kamila Szapańska, Sylwia Promińska. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama