UWAGA!

KNO: Nigdy nie mów nigdy

Elbląg, KNO: Nigdy nie mów nigdy

We wtorek 3 listopada o godz. 20 Multikino zaprasza panie na kolejną imprezę z cyklu Kino na Obcasach. Tym razem wyświetlony będzie polski film „Nigdy nie mów nigdy”, tradycyjnie będą też ciekawe prezentacje i nagrody. Dla naszych Czytelniczek mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś!

Kino na obcasach to nietuzinkowa forma spędzenia wolnego czasu. W centrum zainteresowania znalazły się kobiety ze swoimi pasjami, potrzebami oraz problemami. Już w środku tygodnia panie mogą się zrelaksować, przestać patrzeć na zegarek – wystarczy w gronie koleżanek wybrać się do Multikina, zasiąść wygodnie w kinowym fotelu i oderwać się od codzienności. Przeżyć kilka godzin w atmosferze absolutnej kobiecości.
       Podczas najbliższego spotkania zaprezentują się dwie elbląskie firmy. Nowe trendy mody w oświetlaniu pomieszczeń zaprezentuje firma Lira. A w świat ciepłych krajów i pięknych krajobrazów widzów przeniesie biuro podróży Kolumb. Do wygrania będzie dużo atrakcyjnych nagród.
       Po prezentacji odbędzie się pokaz filmu „Nigdy nie mów nigdy”:
       30 – letnia Ama jest odnoszącą sukcesy, zimną i skuteczną „łowczynią głów” dla międzynarodowych korporacji. Wiedzie typowe życie bogatej i niezależnej warszawskiej singielki. Jednak pod pancerzem oschłej i nieprzystępnej karierowiczki, ukrywa osobiste nadzieje związane z posiadaniem dziecka. Życie Amy wypada z rutynowego toru, gdy pierwszy raz pozwala sobie na nieprofesjonalne zachowanie – randkę z przystojnym Markiem, którego „złowiła” dla amerykańskiego klienta z Doliny Krzemowej. Reżyseria Wojciech Pacyna, scenariusz: Jerzy Niemczuk, Iwona Siemieniuk, Paweł Mossakowski. Obsada: Anna Dereszowska, Jan Wieczorkowski, Edyta Olszówka. Polska, 2009.
       Podwójne zaproszenie wygrała Małgorzata Ukleja. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama