UWAGA!

Kochankowie z kręgu polarnego

Elbląg, Kochankowie z kręgu polarnego

W czwartek w ramach DKF w Światowidzie zobaczyć będzie można film „Kochankowie z kręgu polarnego”. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenie.

To film o miłości, której dzieje opowiadane są jednocześnie przez dwoje bohaterów: Anę i Otta, w serii przeplatających się sekwencji pełnych symbolicznych znaczeń i powtarzających się motywów. Pokochali się jako ośmiolatkowie, on wyznał jej miłość, wypuszczając przez szkolne okno niezliczoną ilość papierowych samolocików. W końcu jeden z nich trafił do rąk dziewczynki. Dorastali razem, gdyż ojciec Otta związał się z matką Any. Kochali się, lecz ich szczęście nie trwało długo. „Kochankowie z kręgu polarnego” to film o miłości niespełnionej, o ciągłych rozstaniach i powrotach w najbardziej nieprawdopodobnych okolicznościach i miejscach, niemal na końcu świata, tam, gdzie przebiega krąg polarny...
     Scenariusz i reżyseria Julio Medem. Obsada: Najwa Nimri, Fele Martinez, Nancho Novo, Maru Valdivielso. Francja/Hiszpania 1998.
     Pojedyncze zaproszenia na film wygrali Anna Maciejewska, Angelika Kosielska, Ela Rozwadowska i Mariusz Szwaracki. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
     
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama