UWAGA!

Magiczne drzewo

2009-09-25
Aktualizowany 2009-10-09 17:20
Elbląg, Kadr z filmu
Kadr z filmu

Na ekranach Multikina oglądać można polski film przygodowy „Magiczne drzewo”. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

Gwałtowna burza powaliła olbrzymi, stary dąb - Magiczne Drzewo. Ludzie nie znając jego mocy, tną drzewo na deski i robią z nich setki przedmiotów - meble, instrumenty, części domów. Każdy przedmiot zachowuje jednak cząstkę niezwykłej, magicznej mocy. Z chwilą kiedy trafiają do sklepów, na całym świecie zaczynają dziać się niesamowite zdarzenia. Jedno z mebli, stare krzesło, potrafi tańczyć, latać i spełniać życzenia tych, którzy na nim usiądą. Odnajduje je dwójka dzieci, których rodzice wyjechali do pracy za granicę, pozostawiając je pod opieką znienawidzonej ciotki. W końcu dzieci wyruszają na wyprawę w poszukiwaniu swoich rodziców. Próbującą powstrzymać powstrzymać ich ciotkę, zmieniają w małą dziewczynkę i zabierają ze sobą. Ściga ich jednak właściciel sklepu, który chce za wszelką cenę odzyskać niesamowite krzesło.
       Scenariusz i reżyseria Andrzej Maleszka. Obsada: Maja Tomawska, Filip Fabiś, Adam Szczegóła, Hanna Śleszyńska. Polska, 2009.
      
       Podwójne zaproszenie na film wygrała Agnieszka Nierzwicka. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama