UWAGA!

Światowid: oni wygrali bilety

 Elbląg, Światowid: oni wygrali bilety

Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Ciemno, prawie noc, Wszyscy wiedzą i Władcy przygód? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

Pojedyncze zaproszenie wygrali: Renata Jarmoszka - Wszyscy wiedzą, Radosław Kudraj - Ciemno, prawie noc i Lena Buczkowska - Władcy przygód. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      

      
***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
       Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

      

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Ciekaw jestem jakie są odpowiedzi na pytanie dlaczego chcę pójść do kina. Ktoś wygrywa ale nie podaje się jaka odpowiedź była najciekawsza.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  kinoman(2019-03-22)
 • No właśnie po co te opowiastki kiedyś nie trzeba było i było ok. Teraz to się odechciewa brać udział w tym konkursie.
 • redaktor @mimi - Szanowni Państwo! Nie możemy już przyznawać biletów w drodze losowej, bo zabrania tego ustawa. Dlatego właśnie nagradzamy najciekawsze wypowiedzi.
 • Jak to ustawa? to totolotka też niedługo zabronią bo to też droga losowa!
 • redaktor @mimi - Żeby przyznawać bilety w drodze losowej, powinniśmy wystąpić do Administracji Karno-Skarbowej o specjalne zezwolenie na urządzanie gier losowych (niestety tak stanowią przepisy),co wiąże się z wieloma formalnościami, długim czasem oczekiwania na decyzję itp. Dlatego wybraliśmy inną opcję dotyczącą przyznawania biletów, czekając na najciekawsze odpowiedzi. Liczymy na Państwa kreatywność :)
 • Ok! To jeżeli jest tak to wygrany tekst powinien być opublikowany, a nie utajniony. To tak jak z fotką miesiąca, ta która wygrywa jest zamieszczana.
 • @mimi - wtedy byście tworzyli kalki do tych odpowiedzi a tak wysil się trochę i wtedy zasłużysz na nagrodę. Z czasem dojdziesz do takiej wprawy w pisaniu, że nagrodzą i ciebie. Jedyne kryterium to ciekawa odpowiedź. Jak twoje odpowiedzi do tej pory nie wygrywały to zmień styl.
Reklama