UWAGA!

Trzy Kolory, Jedna Miłość - wygraj zaproszenie

2012-09-27
Aktualizowany 2012-09-27 15:38
Elbląg, Trzy Kolory, Jedna Miłość - wygraj zaproszenie

Już w najbliższy piątek, 28 września, w Klubie Eden zagra Paraliż Band i Ras Paddy & The Rockas. Odbędzie się również Przegląd Młodych zespołów reggae, ognisko, akcja „Więc chodź pomaluj swój świat... na trzy kolory”, a rytmy set reggae/dancehall zaprezentuje DJ ZEL. Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

Impreza rozpocznie się o godz.17 Przeglądem Młodych Zespołów Reggae. Po zakończeniu odbędzie się koncert trójmiejskiego zespołu Ras Paddy and the Rockas. Na zakończenie wystąpi Paraliż Band, który jest uznawany za najlepszy w Polsce zespół roots reggae.
       Między występami na świeżym powietrzu będzie się odbywało reggae party. Set reggae/dancehall zaprezentuje DJ ZEL, rozpalone zostaną dwa ogniska, a chętni będą mogli wziąć udział w akcji Więc chodź pomaluj swój świat... na trzy kolory. Można zabrać ze sobą T-shirty, kolczyki, smycze, torebki, bryloki… - my ozdobimy je na trzy kolory.
      
       Bilety do nabycia w kasie CSE "Światowid" do 27 września w cenie 15 zł; w klubie Eden w dniu imprezy w cenie 20 zł. Sprzedaż w dniu imprezy w klubie Eden w godz. 16.30 - 19.30. Liczba miejsc ograniczona.
      
       Pojedyncze zaproszenia wygrały: Anna Wiktoruk, Aneta Szenfer. Gratulujemy, potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
       Zaproszenia do odebrania w redakcji portElu.
      
oprac. ASZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama